2733
2734
عنوان

وزنگیری نوزاد

131 بازدید | 19 پست

سلام دختر من این ماه یکسالش میشه وزنش ۷۳۰۰ بود موقع تولدشم ۳۴۰۰ بود ورنش تا ۴ ماهگی خوب پیش رفت ولی از چهارماهگی وزن کمکرد جوریکه شروع به غذای کمکی کردم

تجربه ای دارین خیلی غصه میخورم واسه وزنش

اوایل دکترش نذاشت شیرخشک بدم از شش ماهگی سعی کردم شیرخشک بدم نخورد الانم فقط روزی دوپیمونه با فرنی میدم شیرخشک رو اصلا نمیخوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه من سه ماهشه ۸کیلوشده،،

ماشاالله چی میخوره ببلاک

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2731
دختر من دیگه نمودار رشدش از چهارماهگی به بعد رو به نزوله.آز ادرار داده سالمه الان آز ویتامین نوشتن ا ...

گلم موز با پودر بادام و سنجد و دو دونه بیسکوییت مادر و خرما .گردو  اینا رو هم رو باهم میکس کن بهش بده هر روز بخوره زود وزن میگیره

2738
اره شیرتو قوی میکنه. اول شیرتم که آبکیه بدوش بریز دور .بعد شیر بده به مدت ٢٠ دقیقه 

البته اینم بگم که از پنج ماهگی شروع کردبه چهاردست و پا رفتن الانم که هنوز یه سالش نشده راه میره،نمیدونم ایناهم تاثیرداره تو کم وزنیش یانه

نه شیر خودم

پس هیلی چربی داره شیرت من که شیر نداشتم سه روز بعدش صد رحمت به آب انگار با آب قاطی کردن.ویزی تو بارداری خوردین یا دارو خاصی که سری بعد منم استفاده کنم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706