2410
2553
عنوان

چند تا مرکز خرید تو تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 39224 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هفت حوض هم من چند بار مانتو خریدم خوب بوده. ببین آخه من بیشتر شرق تهران می گردم. هرکی بسته به فاصله ش یه جا رو انتخاب میکنه. پاساژ سپید تهرانپارس هم یه سر بزن اگه وقت داری. بازار هم که بازار رضا خوبه. قیمتاشم به نظرم مناسبه. اما بورس اصلی مانتو همون هفت تیره. وگرنه همه مرکز خریدای تهران که بری پر مانتوئه.
2720
آره حق با توئه باید فاصله هارو هم رعایت کنم! خب من میدون ولیعصر ساکن میشم اونجا به کجاها نزدیکتره با مترو؟هفت حوض رو میشه راحت رفت دیگه؟

راستی مهتاب جان من دنبال یه جاییم که بشه یکی 2 جین پیراهن مردونه واسه شوشو بخرم!بهم توپخونه رو پیشنهاد دادن و فلسطین.......به نظرت اوکیه اونجا ؟
مامان لیلا جون میخوای یه کیسه پول ببری که میخوای تا جون داری بکردیی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کیسه ات سنگینه بیام کمکککککککککککککککک(چشمک)
به سلامتی همه اونایی که حالشون خوب نیس ، اما میخندن که حال بقیه گرفته نشه
ههههه صحرا نترکی دختر با این حرف زدنت! هههه

خب چه کنم من هر وقت میرم سفر خرید میکنم که مجبور نشم تو شهر خودمون(اهواز) برم خرید...با یک تیر 2 نشون!

حالا کی میتونه کمک کنه ؟

ممنون مهتاب عزیزم
2714
ببین میدون ولیعصر ساکنی راحت میتونی بری پاساژ رضا و کوچه مروی
بی آر تی های ولیعصر رو سوار شو میدان منیریه پیاده شو از اونجا تاکسی داره برای بازار...از بازار هم تا کوچه مروی راه نیست پیاده برو
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
لطف داری ضحی جان.
این کوچه مروی نزدیکه بازاره دیگه؟میشه بگی دقیقا کجا میشه؟انتهای بازار؟غیر از لوازم بهداشتی چیزه دیگه ایی هم داره؟

در مورد خ بهار هم یه توضیحی میدی؟چجوری میتونم از میدون ولیعصر برم اونجا؟فقط لباس بچه داره؟قیمتاش در حد بازاره یا نه؟
میلاد نور تو شهرک غرب
گلستان و 256 تو شهرک غرب
پاساژ گیشا تو کوی نصر
پاساژ تندیس و پاساژ قائم تو تجریش
پاساژ ستنی تو ستارخان
پاساژ صفویه تو ولیعصر(قبل پارک وی)
پاساژ کیش و پاساژ پارسه تو ولیعصر(بعد پارک وی)
بازم بگم؟
عزیزم الان موقع خرید نیست اکثر جاهایی که دوستان گفتن قیمتهای مزخرف و الکی زیادی داره یعنی اصلا جنسهاشون نمی ارزه ...

تا دو هفته دیگه همشون حراج میزنن

من پارسال یه پالتو دیدم تو تندیس 150 بود تو حراج 50 تومن خریدم. هرچند همون 50 هم نمی ارزید

به نظرم تا حارج صبر کن

پاساژ رضا هم تو حراج قیمت هاش عالیه ...
یه پســر دارم شــاه نداره ... يه دختـر دارم تـا نداره ...
2706