2703
2553
عنوان

😎بیاین بازی 😎

10262 بازدید | 1769 پست

های دوستان😃❤

بیایین بازی کنیم😉

تاپیک رو لایک کنید ببینید رقم آخرش چیه؟!🤔

بعد به سوالی که مربوط به اون عدده جواب بدین و راستش رو هم بگید😎🔪

پوزش اگه سوالا خیلی جالب نیست دستم به علت قوانین سایت 😑و حضور آقایون😒 بسته بود😆💙

0_ سه تا ایموجی اخری که استفاده کردی؟!🤓❤

1_ شرم آور ترین لحظه ی زندگیت چی بوده؟ تعریف کن😜🧡

2_ سه تا چیز آخری که تو گوگل سرچ کردی🤔💛

3_ اگه یه روز تبدیل به جنس مخالفت بشی چیکار میکنی؟😅💚

4_ تا حالا تو استخر دستشویی کردی؟!🤐💙

5_ تا حالا از جایی دزدی کردی؟😯💜

6_ از کدوم کاربر سایت بدت میاد؟و چرا؟😁❤

7_بدترین نمره ای که توی دوران تحصیل گرفتی؟🙄🧡

8_از کدوم کاربر سایت خوشت میاد؟و چرا؟!😍💛

9_ سه تا از بهترین دوستای نی نی سایتی رو تگ کن🤠💚

@delaram2003    

@آنیدـپ    

@آرش_مسیح    

@دلوینت    

@______negar______  

پ‌.ن: مهربان باشید 

دانا و خوش بیان باشید 

دعوا نکنید 😶😶😶🦋🦋🦋

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

متن غمگین واسه امضام

حَواسِتو بِدِع ب ماهِت،چراغ هایه شَهر اَرزِش نَدارَن  سکانس تلخ یه دختر اونجاست که نه با  گریه آروم میشه  نه با سیگار              (دنیا از اولشم میزون نبود شیطان عاشق خدا بود و خدا عاشق انسان) هَمه چیز سیُ و دوم یک ماهی ساعَت ۲۵ و شَصت و یک دَقیقه حَل میشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

@____farehe_____    

@داغوووووون    

@فریماه111    

@هلناطلا    

@avakin    

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

سوال 1: تو یه جمع خانوادگی یه استوری باز کردم صدای کارای خاک برسری رو انداختع بودن رو یه تصویر عادی ابرو و شرف نداشتم بر باد رفت😂😂😂😂😂

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎
2714
شرم اور ترینش سوتی دادنم 😂

تعریف کن 

۹شد

همه دوستای منن،عشق منن،۳تا کمه،نمیتونم تگ کنم⁦☺️⁩⁦❤️⁩

آرامش الانمو مدیون همسرم هستم😐که وجود نداره 😁مرسی که نیستی😂فدااات بشم😁ستاره بچینی،خونه ننت بمونی😁بوس بوس😁😁😁😁😁😁😁😁
سوال ۵ اره از جیب بابام پول زدم 

😑😑😑😑 خاعکککککک

سوال 1: تو یه جمع خانوادگی یه استوری باز کردم صدای کارای خاک برسری رو انداختع بودن رو یه تصویر عادی ...

نهههههه ته نابودیه لعنتی😂

حَواسِتو بِدِع ب ماهِت،چراغ هایه شَهر اَرزِش نَدارَن  سکانس تلخ یه دختر اونجاست که نه با  گریه آروم میشه  نه با سیگار              (دنیا از اولشم میزون نبود شیطان عاشق خدا بود و خدا عاشق انسان) هَمه چیز سیُ و دوم یک ماهی ساعَت ۲۵ و شَصت و یک دَقیقه حَل میشه...
2706