2733
2734
عنوان

حق حیات رو از من گرفتن!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 35 پست
خیلی ها رو میبینی وضعیت فقر خیلی بدی دارن که حتی نمیتونن شکم خودشونو سیر کنن معتادن و ده ها فرنود د ...

تو اون شرایط آدم بچه دار نشه از اول بهتره ولی وقتی تشکیل شد و اسمش شد جنین، دیگه حق حیات داره و چون خیلی ناتوانه، میشه هر ظلمی بهش کرد، حتی کشتش.......درسته حیوانات هم تولید مثل رو بلدن، ولی تا خدا نخواد، حتی گیاهانم بارور نمیشن، چه برسه به آدمها، پس اگه هست، حق حیات داره...

آینده ی همه خصوصا بچه ای که قراره به دنیا بیاد رو خدای مهربون تامین میکنه عزیزدلم.. ما چه کاره ایم ...

آینده ی اینهمه بچه بی سر پرست که بدون پدر و مادر بزرگ شدن و الان تو وضع بدی هستن رو هم خدا تامین میکنه ، راست میگه دیگه ما چیکاره ایم بچه بیار بنداز خود ب خود بزرگ میشه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو اون شرایط آدم بچه دار نشه از اول بهتره ولی وقتی تشکیل شد و اسمش شد جنین، دیگه حق حیات داره و چون ...

هرکاری کنی آکبند که نیستی !!! خیلی یهویی حامله میشی

اونگاه تو هر وضعیتی باشی باید به دنیا بیاریش ؟؟؟

گفتم که باور ها متفاوته

اون بچه اگر حق حیات داره پس حق زندگی هم داره

شما بچه بیاری بندازی که خودش بزرگ میشه !

این ستم در حق خودشه 

هرچقدرم حالا میخاییم خودمون رو گول بزنیم باز هم نمیشه

هرکاری کنی آکبند که نیستی !!! خیلی یهویی حامله میشی اونگاه تو هر وضعیتی باشی باید به دنیا بیاریش ؟؟ ...

بله قطعا حاملگی میتونه ناخواسته باشه ولی چی میشه که آدم به خودش اجازه نمیده دختر یا پسرش که جلو چشمش داره راه میره رو با تیر بزنه ولی همون دختر یا پسری که قلب داره و حق حیات، فقط به بهانه‌ی تامین نبودن آینده، و صد البته توانایی دفاع از خود نداشتن رو با یه قرص یا هر چیز دیگه سقط کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکل اینه که جنین از بس بی دفاعه رو اصلا آدم حساب نمیکنیم در صورتی که از نظر علمی، عقلی، انسانی، دینی و... آدمه و حق حیات داره

2728
بله قطعا حاملگی میتونه ناخواسته باشه ولی چی میشه که آدم به خودش اجازه نمیده دختر یا پسرش که جلو چشمش ...

ببینید همونجور که گفتم نظرات متنفاوته و گوناگون

شما یه نظر داری و من یه نظر دارم

شما از روی احساس میگی و من از روی واقعیت میگم !

شما میگی طرف بچه بیاره بندازه نه به فکر آینده اش باشیم و نه چیزی همینجور بزرگ بشه

نظراتمونم فرق دارن و متفاوته و نظر شما هم گرامیه 🌸

آینده ی اینهمه بچه بی سر پرست که بدون پدر و مادر بزرگ شدن و الان تو وضع بدی هستن رو هم خدا تامین میک ...

نگفتم بنداز خودش بزرگ میشه

هرکس وظایفی داره...

گفتم به خدا اعتماد کنیم

فکرنکنیم ماهمه کاره ایم