2726
عنوان

کیا میکرو بلیدینگ کردن

186 بازدید | 14 پست

من نه روزه پیش انجام دادم همش ریخت زنه گفت بعده یه کدت دوباره پرنگ میشه الان میترسم نکنه واقعا ریخته باشه و پر رنگ نشه 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من انجام دادم با یه مرحله هم ترمیم همه ریخت ..اصن‌مث چی‌پشیمونم ک‌انجام دادم

عه 😭قبلا هاشور کردم راضی بودم  تا سه سال موند ۶۰۰دادم 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2728
عه 😭قبلا هاشور کردم راضی بودم  تا سه سال موند ۶۰۰دادم

منم کلا تا اینجا ۵۲۰ هزینه دادم .قبلا سایه میکردم موندگاریش بیشتر بود..اصن اشتباه کردم میکرو کردم شوهرمم ی سره غر میزنه ک هزینه کردی همش ریخته.

احتمال داره ۱۰ جلسه ترمیم کنی بازم بریزه هااا ب من گفت خیلی دیگه باید بیای ترمیم من دیگه نمیرم .

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
منم کلا تا اینجا ۵۲۰ هزینه دادم .قبلا سایه میکردم موندگاریش بیشتر بود..اصن اشتباه کردم میکرو کردم شو ...

انگار پول و میریزی اشغالی نگرفت میرم همون هاشور  سگش شرف داره

انگار پول و میریزی اشغالی نگرفت میرم همون هاشور  سگش شرف داره

منم گذاشتم برم سایه بعد عید..کوفتشون بشه پول مفت  فقط میگیرن ..حیف پولم دلم سوخت

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
منم گذاشتم برم سایه بعد عید..کوفتشون بشه پول مفت  فقط میگیرن ..حیف پولم دلم سوخت

اره ب خدا انقدر هم تبلیغ میکنن الکی دو روزم نشد 

منم گذاشتم برم سایه بعد عید..کوفتشون بشه پول مفت  فقط میگیرن ..حیف پولم دلم سوخت

هاشور هم خوبه اگه خواستی بری اونم جای خوب 

چندمین روز رفتی حموم ریخت؟ 

روزه سوم تقریبا روز پنجم شروع کرد ریخت 

این ابرو کار بم گفت تا ۷ روز نباید حموم بری

ب من گفت سه روز قبلا هم هاشور رفتم سه روز بود 

2706