2726
عنوان

شوهر دست بزن دار

1378 بازدید | 80 پست

من ساله ازدواجکردم یکدونه بچه دارم. دوماه پیش زد یک انگشتمو شکوند. هفته بعدش با چوب زد پامو کبود کرد. بعد دوماه زده اینیکی دستم انگشتمو شکوند که رفتم اتاق عمل.الان خونه مادرمم چصون نمیتونم از بچم نگهداری کنم دستم گچه. خیلی اذیتم میکنه خیلی قلدره خیلی زورگویه. رفتم پزشک قانونی میخوام ازش شکایت کنم. 

وحشیه بگو خانوادش اینو یه جایی ببندن 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ببخشید ک میگم، اما جدا شو. امنیت نداری

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

دقیقا منم سه ساله ازدواج کردم ی دختر دارم منم دیشب اومدم خونه بابام😔 کتکم زد ولی ن درحد شکوندن براتو دیگ سگه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

بشکنه دستش حیوون وحشی😯😫😤😤😤😤

حتتتتما شکایت کن اینجور ادمارو باید عین سگ ترسوند آشغال بی وجود

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
2706