2041
2042
عنوان

من قبل و بعد از درمانم +عکس

52853 بازدید | 6500 پست

سلاممممممممم

خیلی ها می دونن که من وقتی بچه بودم 

مبتلا به یکی از نادر ترین سرطان ها می شم

من چندوقتی هست تصمیم داشتم یه عکس از قبل و بعد از درمانم بزارم و نشون بدم که سرطان به هیچ عنوان پایان زندگی نیست 🍃

تو یکی از این عکس ها من در حال درمان بودم 

و تو یکی از عکس ها دقیقا یک سال بعد از درمانم هست 

بیشتر برای بیمارانی هست که بعد از ریختن موهاشون اعتماد به نفسشون رو از دست دادن 

فقط می خوام بگم

همه ی شما زیبا هستین 

زیبایی درون شماست... 🍃

از همین الان بخاطر کیفیت بد عکس ها معذرت می خوام 

نسبتا قدیمی هستن تو لپ تاپ بعد از کلی زیر و رو کردن پوشه ها پیداشون کردم 🤧

ورود عموم ازاده 🍃

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند... 🍃🍃ماه را در آغوش بگیر🌕دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم توجه داشته باشید صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم...) 

بذار

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2039

😍😍وای عزیزم امیدوارم خدا به همه سلامتی و دل شاد بده

چای بنوش وقندی در دهان بگذار.. طعم گس بغض را با چایت قورت بده که بقول نیما از گندم زار من و تو مشتی کاه می ماند برای بادها...

خدا همیشه بهت سلامتی بده بزار 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست انقدر سیر بخند که غم از رو برود😐😐😐در حال کاهش وزن هستم تا برسم به وزن هدفم یعنی ۷۵ تو هم برام دعا کن 🙏🙏🙏🙏🙏هر چقدر هم سخت باشه واسه خدا کاری نداره خدایا به خودت سپردمش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲همسرم اگه عشقت کورم کنه مهم نیست حس بودنت قشنگ تر از دیدن دنیاست حالا که زحمت کشیدی این همه نوشته رو خوندی واسه سلامتی و عاقبت بخیری و خوب موندن زندگی ام یدونه صلوات بفرست منم دعات میکنم😘😘😘😘😘😘😘😘
2050

خداروشکر 

ان شاءالله همیشه سالمو تندرست باشید ودگه رنگ بیماری وبیمارستان رو نبینید

عایش سابقم...دوتا داداش کم سن و عزیز تر از جونمو باهم ۲۰ دی تو تصادف از دست دادیم حال دل وروحمون بشدت خرابه بخصوص  ودوتا بچه کوچولوشون که درکی ندارن ومدام سراغ باباهاشونو ازمون میگیرن ممنون میشم صلوات بفرستین 

خدا رو شکر که الان خوبی عزیزم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست انقدر سیر بخند که غم از رو برود😐😐😐در حال کاهش وزن هستم تا برسم به وزن هدفم یعنی ۷۵ تو هم برام دعا کن 🙏🙏🙏🙏🙏هر چقدر هم سخت باشه واسه خدا کاری نداره خدایا به خودت سپردمش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲همسرم اگه عشقت کورم کنه مهم نیست حس بودنت قشنگ تر از دیدن دنیاست حالا که زحمت کشیدی این همه نوشته رو خوندی واسه سلامتی و عاقبت بخیری و خوب موندن زندگی ام یدونه صلوات بفرست منم دعات میکنم😘😘😘😘😘😘😘😘

جان. سلامت باشی همیشه

خدایا شکرت به خاطر داده ها و نداده هات. میشه برای ظهور امام زمانمون و مستقل شدن ما از مادرشوهرم یه صلوات مهمونم کنی؟ اجرت با خود خدا... این موضوع خیلی سخته که آرزوی من واسه خیلی از آدما، آرزو نیست، روزمرگـیه...
چقد کم‌سنی

عکس برای الان نیست 

تقریبا 10 سال پیش

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند... 🍃🍃ماه را در آغوش بگیر🌕دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم توجه داشته باشید صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم...) 

از همین الانت ع بزار

مردم چ عجیب شدن                                                                      من فقط ی مداد سیاه بودم ک میخواست گل قرمز بکشه                                                             احترام زیاد توهمش از شیشه بیشتره:)🖖
1718