2737
2734
عنوان

از فرم صورتم ناراضیم

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 27 پست
اصلاح فرم صورت با تزریق ژل یا چربی تو اینستا پیجاشون و اک ببینی همه فرمی برات در میارن  یااینک ...

اخه از عمل تزریق اینا خوشم نمیاد کلا مصنوعی دوس ندارم دوست داشتم طبیعی صورتم پهن باشه 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژل تزریق کن 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2731
من صورتم پهنه متنفررررممم بخدا😂😂

اطراف ما کلا صورت پهنو خوشکل میبینن حتی اگر اجزای صورتش خیلی زیبا نباشه  واونایی ک چشاشون زیادی درشته حتی اگر بقیه اجزاشون زشت باشه  من کلا رو هم خوشکلم ولی از شانسم ن صورتم پهنه ن چشام خیلی درشت 😐😐

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
2738

خیلیم عالیه من صورتم گرده دوسش ندارم

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
منم منمیخوام دو طرف فک پایینم ژل تزریق کنم پایین صورتم پهن تر شه مث بالاش

دقیقا منم دوس دارم پایین ی کم پهن تر شه وبی ژل دوس ندارم ☹☹☹

اطراف ما کلا صورت پهنو خوشکل میبینن حتی اگر اجزای صورتش خیلی زیبا نباشه  واونایی ک چشاشون زیادی ...

دقیقا سمت ما هم همینه 

به خصوص زمانی ک میرن خواستگاری اگر دختر صورتش پهن باشع و سفید باشه دیگه تموووومههه میشه ملکه زیبایی 😂البته خودم دقیقا همینم...راضی ام از چهرم 

استارتر زیبایی اصلا ب فرم چهره نیست 

به اینکه ک اجزای صورتت در کنار هم قشنگ باشن 

من مطمئنم شما خیلی زیبایی❤...فقط الان حساس شدی 

عزیزم بالاخره خاهرت چیکار کرد؟ باکدوم خاستگارش ازدواج کرد؟ 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
عزیزم بالاخره خاهرت چیکار کرد؟ باکدوم خاستگارش ازدواج کرد؟ 

فعلا ک همون پسر جون دارن همو و اومدن خاستگاری ببام ی کم راضی شده ولی بقیه اقوام هم هی مخالفت میکنن هی بابام باز دو دل میشه