2726
عنوان

از فرم صورتم ناراضیم

433 بازدید | 27 پست

بچه ها صورتم مثلثیه الان ی عکس میفرستم مث اون مثلثیه حالا شاید اون ی کم خوش فرم تره من زیاد دوست ندارم من صورت گرد دوست دارم ولی من پیشونیم بازه ولی لپ ندارم و پایین ی کم باریک میشه اصلا خوشم نمیاد چیکار کنم صورتم پر تر بشه فقط صورتم نمیخام جای دیگم چاق شه 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

https://uupload.ir/files/dddo_screenshot_۲۰۲۱۰۲۲۸-۲۲۴۵۵۴_gallery.jpg

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امروز همه از فرم صورت ناراضین ‌‌. 

عکستو بزار گلم شاید از نظر خودت بده 

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
قشنگه ک دختر 

اخه صورت من حالا ب این خوش فرمی نیس ولی تقریبا اینجوریه من دوست دارم صورتم پهن باشه ☹☹☹

شیر خشک بخور

اخه کلا چاق میشم ک ؟ جوش نمیاره ؟ قند خون نمیگیرم ؟ چون اندامم تو پره لاغر نیستم 

2706