2733
2739

تو فیلم هشت و نیم دقیقه

به نظرتون کار یکتا درست بوده که به بابای الهه گفته؟!

یا به نظرتون کار فرزین درست بود!؟

یا کار بابای الهه ؟!

بگین شما جاشون بودین چیکار میکردین؟!

من با توجه به ادب و تربیت خودم جوابتو میدم😊✋تو خودت میدونی چطور تربیت و شخصیتت رو نشون بدی

من معتقدم یکتا تو ماجرای بهم زدن عقد اللهه و فرزین اشتباه محض کرده فرزین راست میگه باباش اختلاس کرده بود ب فرزین بدبخت شه کار بابای الهه هم درست نبود

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

اصن یادم نیس چی ب چی بود

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من معتقدم یکتا تو ماجرای بهم زدن عقد الله و فرزین اشتباه محض کرده فرزین راست میگه باباش اختلاس کرده ...

الله  

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728
من معتقدم یکتا تو ماجرای بهم زدن عقد الله و فرزین اشتباه محض کرده فرزین راست میگه باباش اختلاس کرده ...

کار هیچکدومشون واقعا درست نبود

من با توجه به ادب و تربیت خودم جوابتو میدم😊✋تو خودت میدونی چطور تربیت و شخصیتت رو نشون بدی

گناه پدر رو به پای پسر نمینویسن . یکتا خیلی اشتباه کرد ... فرزینم انتقام گرفت اما به ارامش نرسید

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
کار هیچکدومشون واقعا درست نبود

اره 

مرد حسابی تو میخواستی تحقیق کنی میزاشتی قبل عقد😑😑😑سر عقد وقت تحقیقه؟؟؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2738
گناه پدر رو به پای پسر نمینویسن . یکتا خیلی اشتباه کرد ... فرزینم انتقام گرفت اما به ارامش نرسید

همشون اشتباه کردن

فرزین نباید با یلدا اینکارو میکرد

یلدا هم نباید این ادا تن.گ بازی رو در میاورد

بابای الهه هم که خاک تو سرش

من بودم قضیه رو ب خود الهه میگفتم نه باباش

اره منم بودم میکردم