2737
2739
عنوان

دخترداییم رو دوس دارم

695 بازدید | 64 پست

چطور بهش بگم ؟ دانشجو هست توشهرما توخوابگاه میمونه اما بعضی وقتا میاد خونمون شاید بگین درست نیست اما دست خودم نیست رابطمون درحد احوال پرسی هست که سعی میکنم بعدش برم بیرون اما دلم پیششه ازاین هم میترسم داییم ناراحت بشه چون شده روزایی که توخونه ی ما شبا مونده اینکه این سایت اومدم بخاطره اینم هست که طرز فکرورفتاروبرخورد خانومارو بشناسم بخاطره کرونا یه مدتی هست ندیدم جرات اینکه پیام بدم هم نیست اصلا چی بگم 

حذف کاربری شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چن سالتونه هر دو

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
اونه ول کن از همینجا یکیو بگیر

😒😒

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2738

ازدواج فامیلی خوبه 

سناتونم ب هم میخوره 

خجالت کشیدنت بی خوده! 

اول سعی کن ب دختر دایی ات بفهمونی بعدش اگه دیدی اونم هم مایله ب داییت بگو 

درونـ منــ دختریــ استـ غمگینــ و بریدحــ از زندانیـ که نامشـ زندگیستــ مردهــ                                                                                                               سینگلــ در راهــ خدا

ب پدر و مادرت بگو اگه سختته ک خودت جلو بری

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2706