2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان و اقدام به بارداری

1191 بازدید | 38 پست

سلام دوستان ۲۴ سالمه ، ۷ ماهه ازدواج کردم و ی بار کیست ساده تخمدان گرفتم و مجبور شدم دو ماه کنتراسمین بخورم و بعدش که مجدد دکتر رفتم ،گفتن تنبلی دارم و تخمدانام فعال نیستن

من در حال اقدامم و متفورمین مصرف میکنم ، ویتامین ای ،فولیک اسید،ویتامین دی و سی هم استفاده میکنم ولی فعلا خبری نیست ... کیا مشکل منو دارن لطفا از تجربیاتتون برام بگین ! پریودی نامنظم دارم  پیش اومده ی ماه پریود نشدم ولی خو در سال یکی دو بار پیش میومد ،من میخوام زود باردار شم چون چند تا بچه میخوام و سنم داره میره بالا ... قبل ازدواجم ترشحات غلیظ رو داشتم ک الانا خوندم نشونه تخمک گذاریع ولی از وقتی ازدواج کردم ترشحاتو ندارم  موندم ک تخمک گذاری دارم یا ن ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ویتاگنوس دم کن بخور منم مشکل شمارو دارم و دوستمم این مشکلو داره ویتاگنوس دم کرد یه مدتی خورد این ماه ماه حامله شد..‌‌

سعی سردیجات کم بخوری‌‌

و خدایی بشدت برایم کافی است❤...
2731
2738

سلام منم هم سن شما بودم عروسی کردم کلا عین شما بودم هیچ کار نکن اب بخور چیزای چرب نخور شاید طول بکشه ولی بارار می شی من الان۱دختر دارم منم جوگیر بودم۴تا بچه بیارم ولی بد ویار بد بارداری و بد زا بودم خیلی سختی کشیدم الانم پوشک بسته ای۱۲۰ تومن شیرخشک قوطی۳۵تومن لباس بچه که نگم برات دعاکن برام خداکمک کنه خیلی هنر کنم ۲تا بچه نهایت۳ تا بیارم 

من ماه قبل کلومیفن با امپول اچ ام جی استفاده کردم دوتا تخمک بالغ داشتم باردار نشدم این ماه دکتر برام لتروزول شبی ۴عدد با متفورمین روزی یکی نوشته با ۳تا امپول اچ ام جی که روز ۷و۹و۱۱ باید بزنم 

اصلاح سبک زندگی کن، خیلیا نتیجه گرفتن، با خواب شبانه به موقع، زود بیدار شدن و حذف کامل موادقندی بجز خرما و کشمش اینا اونم محدود، رژیم غذایی و پیاده روی روزانه

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
2706