2410
2553
عنوان

حیوووووون

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 56 پست
10 سال حیووووون

چیشد که یهو این حرفو زد

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وا چند سالشه

کاری به سنش نداره مثل مامانش عقلش و زبونش به هم متصل نیست

خدایا مرسی بابت زندگی آرومم  نشستم و فقط نظاره گر هستم که خدا داره تک تک خواسته هام رو برآورده میکنه  
آروم باش خوشگلم برای کوشولوت خوب نیست

کاری به حیوووونشون ندارم مثل مامانشه

خدایا مرسی بابت زندگی آرومم  نشستم و فقط نظاره گر هستم که خدا داره تک تک خواسته هام رو برآورده میکنه  
2714
باردارم نفسم میگیره بعضی وقتا پسر خواهر شوهرم برگشته میگه ایشالا نفسای آخرته عوضی

واه چ بی ادب ب مادرش بگوبچه بی ادب تو جمع کن ناراحت نباش بارداری برات خوب نیست عزیزم

والا الان که حیوونای خونگیای از بعضی بچهای الان مودب ترن

منظورم از حیووون خود حیووون نیست بلانسبت حیووون

واه چ بی ادب ب مادرش بگوبچه بی ادب تو جمع کن ناراحت نباش بارداری برات خوب نیست عزیزم

گفتم تقصیری نداری بزرگتر دهنت حرف میزنی بهت یاد ندادن از حالا انگاری مامانش فقط زبونش زهر داره

میدونم عزیزم الان عصبی بودن برات سمه  میفهممت😔

بخدا دارم میپوکم

2706