2726
عنوان

عید سعید قربان مبارک

| مشاهده متن کامل بحث + 9468 بازدید | 532 پست
@نی_نی_یار_5    

سلام عزیزم کاربریش رو بذارین 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم روزتون بخیر ❤ من نمیتونم شما رو تگ کنم مشکل از چیه😕

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
سلام عزیزم روزتون بخیر ❤ من نمیتونم شما رو تگ کنم مشکل از چیه😕

سلام عزیزم نمیدونم خیلی ها میگن نمیتونن تگ کنن منو به فنی میگم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم نمیدونم خیلی ها میگن نمیتونن تگ کنن منو به فنی میگم

ممنون

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

نی نی یار عزیزم توروخدا جواب سوال منو بده میتونید تا ۱ هفته منو لغو کاربری کنید؟

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩

نی نی یاااار تو رااا خدا منو لغو کااااربریییی کنننننن

من خنده زنم بر دل   دل خنده زند بر من اینجاست که میخندد دیوانه به دیوانه  🍇چون تو با بد بد کنی پس فرق چیست  🍇برای حاجتم صلوات بفرستین🌹🌹🌹🌹🙏🙏🙏🙏کاربری دو نفره س هی نگین تاپیکا تناقض داره🥴
نی نی یار عزیزم توروخدا جواب سوال منو بده میتونید تا ۱ هفته منو لغو کاربری کنید؟

سلام عزیزم یادم نمی مونه خودم فعال کنم شما رو

بعد تماس با ما بگین خیلی طول میکشه فعال کنن

خروج بزنین از کاربریتون حتی خواستین سایتو چک کنین وارد کاربریتون نشین یک هفته

سلام عزیزم یادم نمی مونه خودم فعال کنم شما رو بعد تماس با ما بگین خیلی طول میکشه فعال کنن خروج بزن ...

باشه اشکالی نداره فقط نی نی یار عزیز لطفا چالش حرف نا شناس رو ممنوع کنید

همه میزارن میرن فحش میدن

و عزیزم ی کاربر به من توهین کرده

اسمش مرغانه هست تو پیام ناشناس خیلی بی ادب بود 

لطفاً چالش حرف ناشناس رو ممنوع کنید نظم سایت رو به هم ریخته این چالش

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩
2706