2737
2734

میدونم وزنش کمه

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

پسر منم وزنش کم بود...ماه اخر فقط پروتیین خوردم..هر روز حتی صبحانه هم گوشت و مرغ و ماهی و لوبیا میخوردم با قارچ و پنیر...

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۲۹۰۰ - ۳ کیلو

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

برای وزن گیری جنین چی باید خورد؟؟؟

فرشته کوچولوی من👼عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش💔! آخه به بودنت احتیاج داشتم مادر بشه فدای تک تک تار و پودت👩‍👧

کم نیست ولی سعی کن اگه قند بارداری نداری اب پرتقال و نون خامه ای بخوری...خواهرم حدودای شما 990 گرم بود بچه زایمانش 3400 خودم. خودم 1100 بود 3550 به دتیا اومد اصل وزن گیری ماه اخر هست

دردم از یارست و درمان نیز هم
2738
پودر سنجدو باشیر قاطی کن بخور برای وزن گیری جنین عالیه

همو آرد سنجد ؟

من الان ۲۹ هفتمه از الان بخورم یا بزارم هفته های اخر ؟

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
همو آرد سنجد ؟ من الان ۲۹ هفتمه از الان بخورم یا بزارم هفته های اخر ؟

من سنجدو گذاشتم خشک شد با دونش دادم اسیاب کردن.اره من خودمم از۲۵ هفتگی شروع کردم به خوردن

تیکر به وقت تولدیکسالگی سلنا کوچولو😍😍😍😍
من سنجدو گذاشتم خشک شد با دونش دادم اسیاب کردن.اره من خودمم از۲۵ هفتگی شروع کردم به خوردن

مرسیی ک جواب دادی 

داریم تو خونه حتمن میخورم 

بعد ببخشید فقد پودر و ریختی تو شیر دیگ ؟چیز دیگ ای نزدی ک شیرین بشه ؟

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 
فکر کنم ۲کیلو و نیم، عزیزم خوب به خودت برس خیلی کمه

من اصلا تهوع نداشتم ت  حاملگین خیلیم وزن اضافه کردم ولی بچم وزن نگرفته دکترم گف ربطی ب تغزیه تو نداری

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻