2737
2734

پارسال با برادراس و خواهرش رو ی زمین شراکتی کار کردن قرار شد هرچی شد نصف نصف شوهرم سه چهار تومن خرج کرد اول بار کلی هم رفت و برگشت و کار کرد آخرش برادرشوهرم کل محصول اون زمینو برداشت برد😐به هیچکسم هیچی نداد ولی ی ماشین خرید از پولش بعد هم با هزار بحث و قهر و ناراحتی ۱میلیون داد بشوهرم😐😐😐امسال نزاشتم شوهرم اینکارو کنه

حالا امروز میگف میخوان بعد از عید باز برم با برادرام و خواهرم شراکتی زمین کشت کنم😐(کشاورزی)منم بهش گفتم عزیزم یادت رفته مگ و فلان یهو داد زد گف داداشامنا😐😐منم هیجی نگفتم...

میخواا بره با پدرم شراکتی ی کاری کنه خانوادش خیلی زورشون میاد حتما اینم اخرش میره با برادراش..

بابام خیلی کمکمون کرده خیلی پول فیلمبردار عروسیمون رسید نداشتیم بدیم بابام داد درصورتی ک وظیفه شوهرم بود چک فرشمون رسید بابام داد ...پول پیش خونرو بابام کمکمون کرد ...ولی خانواده شوهرم تا حالا هزارتومنم ندادن فقط گول شوهرم میزنن....من چندماه پیش سر این موضوع خیلی ناراحتی کشیدم ک شوهرمواینکارو نکنه نره باز با خانوادش شراکتی ولی امروز حرفشو زد انگار ن انگار ک من این همه گفته بودم ...تو ارامش گفتم تو بحث و دادم گفتم فایده نداره

بنظرتون چکار کنم 

بعد عید بچم دنیا میاد دلم نمیخواد از حقوقش ک برا منو بچمه بکنه ببره برا کار شراکتی ک اخرش ب دعوا میکشه و هیجی

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

اشتباه محض. حتي با پدرتون هم نبايد شريك بشيد ممكنه ماجراي مالي بزرگ پيش بياد بين شوهرت و پدرت گير بيوفتي. 

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو همچین شرایطی قرار گرفتم گفتم اگه با هر کی داری کار می‌کنی تعهدنامه بنویسید که توی سود و‌زیان همه با شریک هستید 

اینکارم کردن و همه شون امضا زدن الان مشغول کارن هیچکی نمیتونه هیچ کاری بکنه

2728