2726
عنوان

بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 24 پست
لکه بینی اولش تا ۳ روز بعدش دل درو و کمر درد مثل درد های پریودی و خیلی زیاد خونریزی نداشتم بعدشم ک ...

فک میکردم ماه اول فقط خون هست 😖

نمیدونستم بچه دفع میشه 

برا من ک دفع نشد چیزی 

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لرز نداشتم ی لحظه کمرم خیلی درد گرفت و بعدش سقط شد 

فقط خون بود؟

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
فقط خون بود؟

همراه با لخته 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2728
فقط خون بود؟

برا من اندازه یک انگشت تکه گوشتی بود ک رگ های سبز داخل‌ داشت و بعدشم تهش یک دم بهش وصل بود ک تکه تکه شد وقتی بیرون آمد😔😔😥😥😥😭😭😭😭😭😱😱😱

گلی که داری امضامو میخونی لطفا برای مامان شدنم یک صلوات مهمونم کن. دست گلت درد نکنه    خدایا خودت میدونی چند ساله که منتظرم ...میدونی چه سختی ها و چه عذاب ها که نکشیدم . نه برای من، بخاطر دعاهای مادرم، بخاطر نمازهاش، بخاطر گریه هایی که برای بچه دار شدن من میکنه، دامن من و همه ی منتظرا رو سبز کن    
برا من اندازه یک انگشت تکه گوشتی بود ک رگ های سبز داخل‌ داشت و بعدشم تهش یک دم بهش وصل بود ک تکه تکه ...

عزیزدلم😔

ان شاالله خیلی زود دامنت سبز شه

همراه با لخته 

منم همینطورم 

شبیه پریودیه

😓

عزیزدلم😔 ان شاالله خیلی زود دامنت سبز شه

ان شاءالله گلم همچنین خودت♥♥

گلی که داری امضامو میخونی لطفا برای مامان شدنم یک صلوات مهمونم کن. دست گلت درد نکنه    خدایا خودت میدونی چند ساله که منتظرم ...میدونی چه سختی ها و چه عذاب ها که نکشیدم . نه برای من، بخاطر دعاهای مادرم، بخاطر نمازهاش، بخاطر گریه هایی که برای بچه دار شدن من میکنه، دامن من و همه ی منتظرا رو سبز کن    
سلام عزیزم شما سقط کرده بودین سقط شده بود میشه جواب بدی اگه دیدی چون منم سقط دارم ممنون

درد و خونریزی داشتم 7 هفته بودم ولی چیزی دفع نشد 

رفتم پیش ماما خودش نگا کرد گف سقط شده با ی وسیله مثه قیچی درش اورد 

ی تیکه گوشت بود اصلا مثه جنین نبود 

بعد دوسه روز بازم درد خیلی بدی تو شکم و زیر شکم و کمرم افتاد استامینوفن خورذم اروم شد چن ساعت بعد  چیزی دفع شد ک دوبرابر قبلی بود فکر میکنم جفت بود 

ولی هنوز هم لکه بینی دارم