1874
2019

؟

برای پوست مختلط و خشک و تقریبا

دخترای خنگ جذاب نیستن                                     شما از دختر باهوش میترسین😉🤞                                                                                              🖤 اونجا که یه دختر میگه " تو قول داده بودی "              قابلیت اینو داره که عرش خدا رو  بلرزونه🖤                                                                                                                                                           

سی گل خیلی خوبه من ۲سال سیگل استفاده کردم یبار پریم سیگل عالیه

یاد گرفتم ازهمه دورم آتو جمع کنم تبدیل به اسلحه کنم ...درددلارو بشنومو وقت دعوا همون درددلاشونو مسخره کنم😏...تعجب نکن اخه فهمیدم خوب بودن من بازتاب نداره 🙃

سینره دارم راضیممم

گاهی باید جسارت آزاد شدن را داشت..گاهی باید بگذاری دلت از همه چیزها و همه کسانی که وابستگی به بودن شان رنجت میدهد،آزاد شود..می دانی هراس از دست دادن هاست که آدم را به مرز تحقیر شدن می رساند...به مرز تن دادن به چیزهایی که باورشان نداری...به مرز پذیرفتن کارهایی که دوستشان نداری.. . به مرز نابود شدن...دیده نشدن...تنها شدن...اما وقتی تمام قفس های دلت را بگشایی،آنچه که سهم تو از زندگی وعشق و...باشد می ماند و هر چه رفتنی ست می رود.

من تا حالا هر چی از سی گل داشتم خوب بوده

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن...
2032

پریم میزنم 

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                   منتظرتم 🖤💔==》H

سینره هم صد آفتاب خوب داره هم موبر خوبی ، دکتر ژیلا هم خوبه

نه ایمون داره نه دل داره نه دین داره یارم سه تا چیزی ک مو از بخت بد هرسه شو دارم...  نه عشق حالیشه نه لیلا ومجنون دوس داره ولم کرده میون غصه های بی شمارم...
سینره دارم راضیممم

عزیزم رنگی میزنی؟

کاورش خوبه؟

دخترای خنگ جذاب نیستن                                     شما از دختر باهوش میترسین😉🤞                                                                                              🖤 اونجا که یه دختر میگه " تو قول داده بودی "              قابلیت اینو داره که عرش خدا رو  بلرزونه🖤                                                                                                                                                           
سینره استفاده کردم خیلی خوب بوده

عزیزم رنگی میزنی؟

کاورش خوبه؟

سینره هم صد آفتاب خوب داره هم موبر خوبی ، دکتر ژیلا هم خوبه

عزیزم سینره رنگیشو میزنی؟

کاورش خوبه؟

بین سینره و سی گل موندم

میخوام کاورش خوب باشه😕

عزیزم رنگی میزنی؟  کاورش خوبه؟

ن رنگی نیس ولی خیلی خوبه یه بار امتحان کن خوشت میاد

گاهی باید جسارت آزاد شدن را داشت..گاهی باید بگذاری دلت از همه چیزها و همه کسانی که وابستگی به بودن شان رنجت میدهد،آزاد شود..می دانی هراس از دست دادن هاست که آدم را به مرز تحقیر شدن می رساند...به مرز تن دادن به چیزهایی که باورشان نداری...به مرز پذیرفتن کارهایی که دوستشان نداری.. . به مرز نابود شدن...دیده نشدن...تنها شدن...اما وقتی تمام قفس های دلت را بگشایی،آنچه که سهم تو از زندگی وعشق و...باشد می ماند و هر چه رفتنی ست می رود.
عزیزم سینره رنگیشو میزنی؟  کاورش خوبه؟ بین سینره و سی گل موندم میخوام کاورش خوب باشه😕

آره عزیزم هم سی گل خوبه هم سینره

نه ایمون داره نه دل داره نه دین داره یارم سه تا چیزی ک مو از بخت بد هرسه شو دارم...  نه عشق حالیشه نه لیلا ومجنون دوس داره ولم کرده میون غصه های بی شمارم...
1718