2733
2734

همه از دیشبه میگن جاش،میمونه بدجور

اولشم یه خط نازک سفیده بعد هی اون خط بیشتر و پهنتر میشع😭 درسته شماهم اینجوری شد؟دخترم دوسالشه 

ینی هی باید ببینم غصش بخورم 

.هنوز پانسمانه نمیدونم عمق فاجعرو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیگه در نمیاد عزیزم 

جاش میمونه بعدا باید بکاره غصه نخور الان دیگه مثل قدیم نیس که نشه درستش کرد! 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2728
2738

همه درست میگن 

ابروی دختر من شکست سه ماه تمام روزی دو بار پماد ترمیم کننده زدم  اولش خط نازک سفید بود ب مرور پهن تر شد 

اولش مثل شما شبو و روزم یکی شده بود 

ب مرور زمان باهاش کنار اومدم 

من دقیقا وسط ابروم شکست 

ولی اصلا مشخص نیست 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
اگه به جای من بودی چکار میکردی دخترم به خاطر تصادفش سه جای سرش مو نداره هر وقت میبینم غصم میگیره

الهی😔ولی خب باز موی سر بلند میشه میشه بست یجوری دید نداشته باشه

ابرو روی صورتع

2706