2737
2734
عامو برو پای مشق و کتاب و کنکورت

اون داره چی میگه تو داری چی میگی!؟😏😐اگه راهنمایی کردن رو بلد نیستی نظر نده! نگفت برم سمت درس یا نه! گفت قدم بلنده😐چرا موضوعو میکشین به یه چیزای دیگه؟ اون خودش به عنوان دانشجو میدونه وظیفش چیه😏😐

😾✊🏻پر و بال بهت دادم معنیش این نیس که خیلی بالایی 😾نوار بهداشتیم بالداره ولی اون پایینه 😸👋🏼💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا زیر ۱۷۰ متوسط حساب میشن اینقد مردم بلانسبت کوتوله و کوته فکرن در حد و اندازه قد شعورشون نظر میدن.

من یکیو میشناسم ۱۹ سالشه قدش ۱۸۰هست خیلی ام با افتخار ورزشکار‌

مرا در واپسین روزها بیاد آور...                                                  شب میشه این صبح،باز میشه این در..
من ۱۷۱😁😂

تو دیگ رفتی جزو دسته رعناها و قد بلندا

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2738
تو دیگ رفتی جزو دسته رعناها و قد بلندا

وای خدا 😍خوشحالم کردی 😁

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

من کوتاهم ۱۵۷ 

شما متوسط رو ب پاایین🤣🤣😅

من ۱۶۵ تا ۱۷۰ رو متوسط میدونم ۱۷۰ ب بالارو قد بلند

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      
   اشتباهی دنیا اومدم باید اروپا میبودم

😂😂عزیییزم . خدایی ایرانیا خیلیاشون بی ادبن و حسود نسبت ب قد ک طرفو خیلی ازار میده . متم ۱۶۷ هستم دور و بریام خیلی زور بزنن ۱۶۳ ۴ هستن .ب من میگن درازی .

ب نظرتون چی بنویسم توی امضام؟🤔
الن ۱۶۲ با کفش پاشنه ۵ سانتی میشی ۱۶۷ دیگه خوبه برو بشو مدلینگ....البته باس لاغررر باشی چهار تکه است ...

اره واقعا غذا های چرب ک اصلا اجازه خوردن نمیدن میخوام دیونهه بشم

2706