2726

چجوری باشع

شاد غمگین

داخلی خارجی

هووم؟

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مهدی احمد وند ماشین زمان😍😍😍تازه داده بیرون عاشقشم

منم بیشتر آهنگایی ک گوش میدم از احمد و یگانس

🇵🇸🇮🇷...👀 توجه کاربران عزیز:غلط املایی داشتم بگید بهم✍️💓

یاس همه کاراشو دوست دارم😍 سلطانه 

تتلو جدیدا ی اهنگ داده اونم خیلیی خوبه من یاهات قهرم

من طرفدارش نیستم اصلا ولی خب اهنگشو دوست داشتم

فرزاد فرزینم عاشق کاراشم همه کاراش عالی

ولی میدونی ی اهنگ ترکیه ای قدیمیه من حالم بد بود حوصله نداشتم گوش میکنم یجوری حالمو خوب میکنه یوک یوک فریده 

کلییی اهنگ خوب داریم من سبکی ک دوست داریو نمیددنم اگ مثل من همه چی ددست داری این خواننده هارو پیشنهاد میکنم

اهنگای  بیلی ام دوست دارم

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      
یاس همه کاراشو دوست دارم😍 سلطانه  تتلو جدیدا ی اهنگ داده اونم خیلیی خوبه من یاهات قهرم من طر ...

مرسی

هیچ وقت غمگین گوش ندین روزگار آدمو سیاه میکنه

شاد خوشم نمیاد

توسبک کارای یگانه و احمد وند گوش میدم

شاد خوشم نمیاد توسبک کارای یگانه و احمد وند گوش میدم

یه بنده خدایی میگفت

اکثر کسایی که غمگین گوش میدن روابطشون خوب نیست یا به مرور خراب میشه

فکر کنم حرف این بنده خدا مربوط میشه به قدرت کلام

⠀...
یه بنده خدایی میگفت اکثر کسایی که غمگین گوش میدن روابطشون خوب نیست یا به مرور خراب میشه فکر کنم حر ...

درست گفتن

اهنگ  نقاب علی زندوکیلی  رو خیلی دوست دارم    اهل  اهنگ ترکی استانبولی ...

اره بگو من اهنگ ترکی دوس دارم،

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2706