1874
2019
عنوان

نی نی یار منو واسه همیشه لغو کن

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 44 پست
عه واقعا؟🤦

خیلی😐

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_شب    

۳٠ فروردین تولد ۲۴ سالگیمه🥰 اگر امضامو خوندین ریپلی کنید و یه آرزوی خوب برام بکنید این بهترین هدیه هست برام😍😍نمیدونم چرا حس خوبی دارم به این سن😐😂 شوهرمم خیلی مشکوک میزنه فک کنم میخواد یکارایی بکنه دلم براش میسوزه یعنی هر وقت بخواد سوپرایز کنه من میفهمم خیلی تابلوئه🤣 خداجونم هزار بار شکرت که از امتحانت سر بلند بیرون اومدم به وعده ای که تو قرآنت دادی عمل کردی قطعا بعد هر سختی آسونیه ما بنده هایم که کم صبریم😘 دوست دارم مهربون ترین❤چشم برندار از زندگیمون❤
واسه مخاطب خاص😉

امضات یه جوریه یه جوریه یه جوریه  😂😂😂😂😂

جلوت استخون که سهله تف هم نمی اندازم یا جلوت تف که یهله استخون هم نمی اندازم 🤕🤕🤕مغزم دود کشید من زیاد نباید به مغزم فشار بیارم خو باز اتصالی می کنه بیا و جمع اش کن ☹️☹️☹️

کاربر نی نی سایت(با کاربر انتقام هستم)  من اعصاب ندارم لایک کنی نفرییین ات می کنم آه ام می گیرتت 😑😒  چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑
امضات یه جوریه یه جوریه یه جوریه  😂😂😂😂😂 جلوت استخون که سهله تف هم نمی اندازم یا جلوت تف ک ...

جمع شد اخه عصبانی بودم اشب شد هیییس😅😅😂😂

تعطیل .من که نبخشیدم خدا هم ازت نمی گذره
2033
جمعش کردم عصبانی بودم اشتب تایپ کردم🤦😂🤣🤣

فهمیدم😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
جمع شد اخه عصبانی بودم اشب شد هیییس😅😅😂😂

😂😂😂😂😂😂

کاربر نی نی سایت(با کاربر انتقام هستم)  من اعصاب ندارم لایک کنی نفرییین ات می کنم آه ام می گیرتت 😑😒  چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑
کوفته😅🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂🤦‍♀️

الان خوبه؟🤦🤣🤣

قدیمیه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دهنت سرویس خب چی بذارم؟🤦🤣🤣

بی تفاوتی😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چجوری لغو کاربری میکنین؟🙁ب منم بگین

میخام برم از اول بیام😁  

بچگیم سختی کشیدم😔بزرگ شدم خانوم شدم هنوز کتک های بابا و تریاک های مامانم یادم نرفته ولی خداراشکر میکنم منو به دست مردی سپرد که مراقبم باشه😍🤗همسرکم💑فقط دلم ی نینی میخاد🤰شوهرم راضی به بچه نیست 🥴دعا کنین قبول کنه و مامان بشم😘😊فوق لیسانس دارم و عاشق محیط زیست و بچه هام 👌💚🌷ایران ت همه تن من🇮🇷متعهد ب قلب اقامون💄💍شغلم:فعلا خانه داری و ایشالا تا بعد کرونا خانوم مهندس میشم و به کارم بر میگردم  .. دوستان بنده مشاور تحصیلی هم هستم و کنکور دولتی عمران خوندم و ب هدفم ک مهندسی بود رسیدم سوالاتونو دربارع کنکور پاسخ خواهم داد🤍در تاپیک های خوب تگم کنین ..       
1718