1874
2019
عنوان

نی نی یار منو واسه همیشه لغو کن

368 بازدید | 44 پست

@نی_نی_یار_3    

۳٠ فروردین تولد ۲۴ سالگیمه🥰 اگر امضامو خوندین ریپلی کنید و یه آرزوی خوب برام بکنید این بهترین هدیه هست برام😍😍نمیدونم چرا حس خوبی دارم به این سن😐😂 شوهرمم خیلی مشکوک میزنه فک کنم میخواد یکارایی بکنه دلم براش میسوزه یعنی هر وقت بخواد سوپرایز کنه من میفهمم خیلی تابلوئه🤣 خداجونم هزار بار شکرت که از امتحانت سر بلند بیرون اومدم به وعده ای که تو قرآنت دادی عمل کردی قطعا بعد هر سختی آسونیه ما بنده هایم که کم صبریم😘 دوست دارم مهربون ترین❤چشم برندار از زندگیمون❤
چرا کجا

میرم عزیزم خدا حافظ

۳٠ فروردین تولد ۲۴ سالگیمه🥰 اگر امضامو خوندین ریپلی کنید و یه آرزوی خوب برام بکنید این بهترین هدیه هست برام😍😍نمیدونم چرا حس خوبی دارم به این سن😐😂 شوهرمم خیلی مشکوک میزنه فک کنم میخواد یکارایی بکنه دلم براش میسوزه یعنی هر وقت بخواد سوپرایز کنه من میفهمم خیلی تابلوئه🤣 خداجونم هزار بار شکرت که از امتحانت سر بلند بیرون اومدم به وعده ای که تو قرآنت دادی عمل کردی قطعا بعد هر سختی آسونیه ما بنده هایم که کم صبریم😘 دوست دارم مهربون ترین❤چشم برندار از زندگیمون❤
2032

@elnazzzzzm 

کجا کجاا

لطفا برای حاجتم یدونه صلوات بفرست الهی هرکسی که این امضا میخونه به حق دل شکسته زینب گره از کارش باز کن وخوشبختش کن و هرچی خواست بهش بده الهی امین (کاربری دوممه ۳ ماه داشتمش تعلیق شدم)     

کاش منم میتونستم لغو کنم😔ولی اول باید بعضی از تاپیک هام رو حذف کنم

از پدر پرسید روزی یک پسر/بهترین دینها کدام است ای پدر؟/گفت من با دین ندارم هیچ کار/پیش من دین ها ندارند اعتبار/چونکه آوردیم هر دین جدید/اختلاف بیشتر آمد پدید.../کینه ها و دشمنی بسیار شد/جنگ های مذهبی تکرار شد.../خون مردم ریخت بر روی زمین/بارها و بارها با نام دین/نه مسلمانم نه ترسا نه جهود/سر به حکم عقل می آرم فرود/عقل می گوید که عیش بیکران/هست در همزیستی با دیگران/دین ولی گوید که خون کافران/گر بریزی اجر داری بیکران!!/دیگر اندیشان هم آخر آدمند/دین چرا گوید که مهدور الدم اند؟/ من به این علت ندارم دین و کیش/تا نریزم خون همنوعان خویش/تو هم ای فرزند تنها از خرد/پیروی کن تا به مینویت برد/با تمام مردم روی زمین/دوستی کن ،بهترین دین است این
خب چرا

امصات یه جوریه😐

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

مارو دور ننداز🥺

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃🍃🍃🍃 گاه در صومعه با اهل عبادت همدم گاه در دیر مغانم تتناهو یاهو🍃🍃 دلبر که جان فرسود از او 🍃نگا نارنگیارو🍊نگا نارنجیارو🍃🍊ترجیح می دهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل....🍃سرخی افق در هر غروب و آفتاب نشانه ی خون هاییست که از نبرد نور و ظلمت بر آسمان می ریزد...یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚(کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم ماچ به کله هاتون😘) دوستان ممنون می شم تو تاپیک های دیگه از من چیزی راجع به سرطان نپرسید سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید... با تچکر فراوان:لینک

@گلیooo   خدا حافظ عزیزم 🧡

@فرنازحبیبی   🖐😘

https://uupload.ir/files/c4n_screenshot_۲۰۲۱۰۲۲۸-۱۳۵۵۱۸_gbwhatsapp.jpg

کاربر نی نی سایت(با کاربر انتقام هستم)  من اعصاب ندارم لایک کنی نفرییین ات می کنم آه ام می گیرتت 😑😒  چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑

❤❤❤❤❤

واسه مخاطب خاص😉

اخه بی معنیه😐

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
1718