2737
2734
عنوان

نظربدید

70 بازدید | 8 پست

سلام

دوستان من 3سال ونیمه ازدواج کردم بنابه دلایلی زوداومدم خونه خودم یعنی هنوزخونم کامل نشده بوداومدم نشستم اول باوسایل قدیمی مامانم حتی کابینت وسینکم نداشتم وظرفاموداخل حمام میشستم خلاصه ک خیلی سختی کشیدم بعددیدم اینحوزی خیلی سخته یکمی ازجهازموکه واحب دستم بودچیندم الانم هنوزم بناییم تموم نشده ولی اخراشه من دوست دارم خونم ک تموم شدجهازموکامل بچینم بعدیه پاتختی بگیرم شوهرم میگه اگه کروناتموم بشه وپول داشته باشم میگیریم مامانم میگه زشته تودیگه رفتی سرزندگیت نگیردوتاابجیامم مخالفن به خونواده شوهرمم ک اصن نگفدم ک نظربدن

بنظرشمابگیرم یان؟واینکه اگه بگیرم وینفربعدازمراسم متلک انداخت چی بهش بگم

یااگه ازهمون اول خونواده شوهرم مخالف بودن چی بگم؟ 

تعداد رای : 10
نظرسنجی
بگیرم
4
40%
نگیرم
6
60%

خب خونه رو میسازن دعوت میکنن خونه نویی شماهم خانمانه دعوت کن یه تیر دو نشون

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اگه دوست داری یه مهمونی بگیر 

ولی اسم‌ پاتختی نذار که خیلی بده مگه منتظر کادویی ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگیر پاتختی ک مفهوم درستی نیس ولی ی جشن بگیر

بگوو بخاطر کرونا نگرفتم دلیل از این بهتر

بعدشم بزار متلک بندازن توو خوش باش برات مهم نباشه اونا اگ شعور داشته باشن متلک نمیندازن 

نظر ادمای بیشعورم ب چه دردت میخوره؟چرا مهمه؟

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘                      
نه منتظرکادونیستم ولی دوسداشتم این مراسم روبگیرم

شما یه مهمونی بگیر خیلی هم خوبه 

اما گفتم اسم پاتختی نذار 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2738
خب دوسندارم پشتم حرف باشه فقدهمین

ولی هست 

الانم خونه خودت رفتی شاید کلی حرف باشه میتونی جلو دهنشونو بگیری؟

ولشون کن کار خودتو کن توو فقط خودتو همسرت برات مهم باشن 

بنظر من اگ همسرتم موافقه بگیر دیگ ب خانواده ها و فامیل ربطی نداره میان بیان نمیانن نیان

نویان عزیزم پسر خوشگلم با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد ب زندگیم تا بتونم تورو داشته باشم منو توو بابایی با اجی نورا ی خانواده شاد میشیم ی خانواده خوشبخت...........................‌....‌..........‌.....‌خدایا بخاطر داشتن همسر خوبم و دخترو پسر نازم سپاس گذارم 😍😘