2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببخشيددندون شکسته رودرست میکنن یاصبرکنم بعدازعید؟

قبل عید بری بهتره هنوز هم انجام میدن بعد از عید معلوم نیست تعرفه ها چجوری بشه و کی نوبت بدن میفته برا اردیبهشت... الان هم درمانگاه و هم مطب انجام میدن

قبل عید بری بهتره هنوز هم انجام میدن بعد از عید معلوم نیست تعرفه ها چجوری بشه و کی نوبت بدن میفته بر ...

ممنون گلم منظورم بدون نوبت درست میکنه دکتر؟من دیروزدندونم شکست نصف شد الانم دردش وحشتناکه 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

از طرف کسی که سابقه دندون درد زیادی داره میگم که آروم باش اصلا ناراحت نباش خودت رو ریلکس کن و بگو اصلا دندونم درد نمیکنه و نه صحبت بکن و برو جایی که آروم باشی دندون دردت خوب میشه

🤍 perfect paradise 🤍
از طرف کسی که سابقه دندون درد زیادی داره میگم که آروم باش اصلا ناراحت نباش خودت رو ریلکس کن و بگو اص ...

دردش کشنده اس ای خدااااا😭😭😭

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
هیچی تاثیر نداره براش میترسم برم دختر خالم رفت کرونا گرفت

یاخدا من این هفته سه بار رفتم پرش کردن.....یه هفته دیگم قذاره سه جلسه برم ارتودنسی منم میترسم ولی چاره چیه این کرونا ده سال میمونه

ممنون گلم منظورم بدون نوبت درست میکنه دکتر؟من دیروزدندونم شکست نصف شد الانم دردش وحشتناکه 

اگه بری مطب خصوصی شاید بین مریض انجام بدن چون کار زیادی هم نداره، من خودم یه مطب میرم ایشون بین مریض هم کارو انجام میدن  وقتی ببینه کارت اورژانسیه

دردش کشنده اس ای خدااااا😭😭😭

عزیزم بخدا من از درد زیاد مشت میکوبیدم به دیوار و رویه زانو ها راه میرفتم از درد زیاد میدونم درکت میکنم بخدا خیلی سخته فقط آروم باش آروم آروم من جواب گرفتم با آرامش

🤍 perfect paradise 🤍
2706