2733
2734
عنوان

بچه دختر به درد نمیخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 112 پست

اونایی که گفتن بدرد نمیخوره خب حتما خودشون بدرد نخور هستن

منکه جونمو میدم برای خواهرام صدتا دیگم خواهر میخوام 

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هزاربارخواب دختردیدم تاحالا

ن دختر نبود 

معنی و مفهوم و تعبیر خواب

یعنی اینکه دختری ناز و دوست داشتنی گیرتون میاد

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏

کشورایه دیگه ادما رو میفرستن کره ماه

اونوقت ایرانیا بین دخترو پسرفرق میندازن 

مگه یهودین یا کافرین آخهههههههههههه

من ی تار مویه دخترمو باهیچی تودنیا عوض نمیکنم

پیامبرمیگه خوشابحال مادری که فرزند دختر داره

بعدشم ماخودمون دختریم ی زنیم یعنی ما بدرد نمیخوریم مگه کالاییم😐😐😐

2728

اووووف اگه بدونی چه قند عسلیه😍😍😍کل دنیا یه طرف دخترم یه طرف.ماهه ماه.۱۰۰تام بچه بخوام باز دختر میخوام .هم شیرینه هم آرومه هم بی سرصداس.البته پسرم خوبه ها ولی من حوصله سروصدا و بپر بپر پسر کوچولوها رو ندارم.

ن دختر نبود  معنی و مفهوم و تعبیر خواب یعنی اینکه دختری ناز و دوست داشتنی گیرتون میاد

اها تعبیرخواب بوده پس

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2738

پسر دختر فرق نداره تربیت باید درست باشه 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

بچه چه دختر چه پسر هر دو نعمت.دختر که داشته باشی زیبایی رو توی پیچ و تاب موهاش درک میکنی لحن شیرینش و صحبتهای قشنگش روحت نوازش میده. زیبایی و احساسش غم خوار بودن و درکش همه و همه باعث میشه که خدا رو شکر کنی بخاطر فرشته مهربونی که بهت داده.

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

عاشق خواهرکوچولومم دلم میخواد نی نی خودمم دختر باشه البته هرچی باشه من شاکرم

ولی عاشق خواهرمم همه دنیا یه طرف دردونه ی قلب من ی طرف 😍 انقدر که عاشقشم فک نکنم عاشق نی نی خودم بشم

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤
من خواب هام همیشه درست درمیاد تا حالا هزار بار امتحان کردم

عه خوشبحالت 🌷🌷🌷😍😍

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2706