2733
2734

اصلا بمن توجه نمیکنه ازسرکارمیادتاشب سرش تولبتابشه بورس کارمیکنه همه زندگیش شده کارکردن و معامله های بورس لعنتی تااونومیذاره کناربازمیره سراغ گوشیش

من کلافه میشم هرچی هم اعتراض میکنم بی فایده اس هرراهی روهم امتحان کردم امابی فایده اس شمابگیدچیکارکنم😢

ت هم برو تو گوشی

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌

بع خدا مردهای قدیم خوب بودن نه گوشی نه مسخره بازی.نون حلال میاوردن خونه شب میخوابیدن الان همش تو موبایلن 

خدایا پسرهام در پناه خودت حفظ کن.خیلی سختی کشیدم هر وقت دلتون شکست برام دعا کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم همسرم بورسه 

همش کامپیوتر گوشی 

ولی عاشقشم 😍

ببوسش کنارش باش 

ولی وقتایی که تو ضرر نیست 😅😅

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است . پنجره ،فکر ،هوا ،عشق ،زمین مال من است . چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت.
منم همسرم بورسه  همش کامپیوتر گوشی  ولی عاشقشم 😍 ببوسش کنارش باش  ولی وقتایی که ...

خسته میشم وقتی میبینم بیشترحواسش به اینچیزاست و منم برم بوسش کنم حرف بزنم هرکارکنم اون حواسش بمن نیس اگرم باشه همون یه لحظه اس د دیگه هیچ

2738
بع خدا مردهای قدیم خوب بودن نه گوشی نه مسخره بازی.نون حلال میاوردن خونه شب میخوابیدن الان همش تو موب ...

اره بخدا .الان سه روزه قهریم ولی اینقدرسرش به این چیزاگرمه ک یادش میره من ناراحتم و بایدبیادعذرخواهی کنه😞

یه راهکارخوب میخوام خواهش میکنم کمک کنین من نمیخوام این وضع ادامه پیداکنه

من که اون میره تو گوشی منم میرم.دیگه یه جور شده اون داد میزنه بسه بیا پیش من.راهی پیدا کردی به منم بگو

خدایا پسرهام در پناه خودت حفظ کن.خیلی سختی کشیدم هر وقت دلتون شکست برام دعا کنید.

تو هم همون اپلیکیشن بورسو نصب کن و پا به پاش با هم دربارش بحث و صحبت کنین 

همسر منم همینه ولی خب من موقع چای خوردن و شام خوردن و وقتایی که مجبوره بی گوشی باشه باهاش حرف میزنم محبت میکنم 

لایک ممنوع⛔️خواهشا لایک نکنید❌ریپلای دوست دالم
خسته میشم وقتی میبینم بیشترحواسش به اینچیزاست و منم برم بوسش کنم حرف بزنم هرکارکنم اون حواسش بمن نیس ...

نزدیک ۴ سال پیش بورس بود یهو دره لب تابو بستم 

۳ میلیون پرید ولی چیزی نگفت😊دیگه سر به سرش نزاشتم زیاد 

فک کن داره سره باغ بیل میزنه 😂😂

هر کجا هستم باشم آسمان مال من است . پنجره ،فکر ،هوا ،عشق ،زمین مال من است . چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت.
نزدیک ۴ سال پیش بورس بود یهو دره لب تابو بستم  ۳ میلیون پرید ولی چیزی نگفت😊دیگه سر به سرش نزا ...

حالا اینقدرسرشون تواینچیزاست ازبورس شوهراتون به چیزی رسیدن یانه؟

لااقل بدونم ارزش داره یانه

2706