2733
2734
عنوان

دلسرد شدم

177 بازدید | 9 پست

دو ساله تو عقدم.از همسرم دلسرد شدم.به زور راضیش کردم بریم سر خونه زندگیمون.با خودم فکر میکنم یه مرد 35 ساله رو که نمیشه مجبور کرد تکلیفشو روشن کنه.عید اول با زور و بلا یه دستبند یک گرمی خریدیم ک تو دستم شکست.یلدا یه تو گردنی مامانش داد اونم با کلی دعوا زنجیرش اونقدددر نازک بود که یهو دیدم شکسته کف حموم افتاده.

بهش گفتم طلاهامو باید بخرین واس اینکه بریم سر خونه زندگیمون میگه نگران نباش اونقدر شعورشون میرسه که واست طلا بگیرن.گفتم اگر میگیرن درستو حسابی باشه اینکه از سروتهش بزنن اعصابمو بهم میریزه

میخوام بهش بگم پشیمونم که باهات ازدواج کردم.میخوام دیگه هیچوقت بهش رو ندم.خیلی تحویلش گرفتم خیالش راحت شده که هستم و همیشه دوستش دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وض مالیشون خوبه و نمیخرن یا ندارن؟

وضع مالی خونوادش خوبه.کلا خونوادشون از اینان که دو سه تا سرویس با هم طلا میندازن

مادرشوهرم خواهرشوهرام جاریام همه شون همین مدلین.ولی نوبت من ک میشه ...

اولین روزی که خونشون بودم مادرشوهرم گفت الان دیگه طلا اونقدر گرون شده که هیشکی طلا نمیده به عروسا ...همه طلای قلابی کادو میدن

وا بخاطر طلا زندگیتو خراب نکن خواهر من

بخاطر طلا نیست بخدا.میگم لجم میگیره که نوبت من میشه زرنگ بازی در میارن

من اهل طلا نیستم بگیرمم واسه پس انداز آینده س

وضع مالی خونوادش خوبه.کلا خونوادشون از اینان که دو سه تا سرویس با هم طلا میندازن مادرشوهرم خواهرشوه ...

اگ دارن و نمیدن خب ب شوهرن بگو عروسی نیمگیری حداقل برام طلای خوب بگیر

اگ دارن و نمیدن خب ب شوهرن بگو عروسی نیمگیری حداقل برام طلای خوب بگیر

منم همینو میگم ناراحت میشه.از خونوادش دفاع میکنه.از موقعی که قرار شده بریم سر خونه زندگیمون از من ناراحته و با من سرسنگین شده

انگار من بار اضافه ام

2738