2726

دقت کردین بچه ها 

چقدر بعیا تو نی نی سایت مهربوننو با چ ذوقی واسه شادیت خوشحال میشنو با ناراحتی ب دردو دلت گوش میدن

یعنی میگین همش الکیه؟ 😩😩😩😩

من فک میکنم از صمیم قلبشونه وگرنه مگ مرین ک الکی بگن نه

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

آره بعضیا مهربونن 

همه جا خوب و بد هست همه جور آدمی هست 

عمر،گران می گذر خواهی نخواهی/سعی بر آن کن نرود رو به تباهی ...                                                    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بویی از انسانیت بردن😍🌱

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
اره خیلی دیروز ی خانم به من بی احترامی کرده بود تاپیک زدم اندازه ع ص دلداریم دادن 

خیلی خوباشون زیادن ولی بدم داره ولی کم

بنظرت الکیه همش؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

واقعیه

هیچکس الکی نمیاد به درد و دلت گوش بده 

من به شخصه خودم حوصله درد و دل ندارم ☹☹☹

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

آره اینجا کاربر مهربون زیاد داره واقعا😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
اره مهربون زیاد هس ولی بعضیا ی جورین

اون بعیها هم بنظرم عقده دارن مثل هممون ک ی شیطونی درونمون هس یجاهایی میگیم بزار ما هم تکه بپرونیم کسی نمیشناستمون ک

یا بعضی هاشون کلا مریضا دوست دارن ساز مخالف بزنن

من اینجا خواهرای زیادی پیدا کردم  دیگه تنها نیستم

ولی من نمیدونم چرا اینجا با هرکی میخوام دوست شم انگار من فقط باهاش دوستم و اون اصلا ازم احوالی نمیپرسه😖😖😖😖

2706