2726

اونوقت میان اینجامینالن که ازموعدپریودمون گذشته!!!

.

.

عزیزم دوران نامزدی برای آشنایی هست،

یعنی شما تمام دغدغه ی ذهنی ات باید،

پرسش هایی باشه که حاضر کردی راجع به آینده و

همچنین زیرنظر گرفتن رفتارهای طرف مقابلت

.شناخت خودش و خونوادش و فرهنگ ها.

.

نه اینکه رابطه برقرار کنید،شماحتی اگه صیغه شرعی موقت

بخونید دلیل نمیشه بری با نامزدت رابطه برقرار کنی،صیغه بخاطر صحبتهای طولانی و خنده   و رفت امدخونوادگی برای شناخت خونده میشه.

برای رابطه جنسی بعدازعروسی وقت هست.

.

دغدغه اتون دوران نامزدی که بشه این مسایل کی وقت میکنیدازهم شناخت عقلاانی و منطقی پیدا کنید؟

اونوقت بحث احساسات و عواطف و شهوتتون انتخاب میکنه و

بعدها چشم اتون باز میشه به اشتباهاتی که در انتخابتون مرتکب شدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطش ب شما؟😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728

مگ میشه رابطه نباشه

اینم تو این مملکت ک همش شده حشر...😏

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

وختی عقد کردن کار از کار گذشته دیگه باز دوران شناخته چ صیغه ایه

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

نامزد ینی عقد

اگ صیغه باشه ارع ولی کسی ک عقد میکنه اون دگ شوهرشه😕😕

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

بذار داشته باشن چیکارشون داری تو دوستی نداشته باشن فقط نامزدی عیب نداره

من ریخته ام در رگ تو شیره جان🤰هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🥰این هم نفسی چ حس و حالی دارد😇در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
ربطش ب شما؟😂

جووون بابا🤣🤣دلمان خنک شد

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

خب یه سری مسائل به خودشون ربط داره اگه میان اینجا سوال میکنن توقع دارن ما پاسخگو باشیم نه سرزنش گر عزیزدلم♥️

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2706