2733
2734
سلام. من پسرم تو هفته ی 34 به دنیا اومد. 17 روز توی دستگاه بود به خاطر تشکیل نشدن ریه.
شیرم نمیدادن بهش، فقط سرم بهش وصل بود. بعد منو خواستن که پیشش بمونم و کم کم بهش شیر بدم. خدا رو شکر تونست شیر بخوره و کاملا خوب شد و مرخص شد. دو روز خونه بودیم و دوباره نتونست شیر بخوره و میک بزنه بردیمش بیمارستان و دوباره 5 روز بستری و دوباره آنتی بیوتیک.
اما از سری دوم که بردمش بیمارستان این بچه همش خوابه. حتی واسه شیر خوردن هم بیدار نمیشه. هر کاری میکنیم بیدار نمیشه که نمیشه. با بدبختی شیشه رو میکنم توی دهنش. بعضی وقتها هم استفراغ میکنه. کلا از خوردن امتناع داره و اصلا میک نمیزنه. دکترها هم میگن چیزی نیست. اما مگه میشه؟؟؟؟؟ تو رو خدا بهم بگین کسی بوده که مشکل منو داشته باشه؟
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
پس یعنی گرسنه اش نمیشه؟! بالا میاره حتما رفلاکس داره دیگه .... بهترین کار مشورت با یه دکتر متخض خوبه
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما شیرش بده .. بیدارش کن شیرش بده ...
مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2728
همیشه که بالا نمیاره. گاهی.
نازی جان من به زور شیشه بهش شیر میرسونم که قندش نیفته. بگیر نگیر داره. گاهی میک میزنه میخوره. گاهی اصلا اصلا دهنشو باز نمیکنه. حتی بعد از چند ساعت.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
پیش یه دکتر دیگه ببر .. اگرم شهرستان حتما بیارش تهران...پیش دکتر معروف ببرش و به یه دکتر اعتماد نکن
مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2738
تهرانم. فردا وقت گرفتم ببرمش. اما خواستم ببینم کسی بوده این مشکلو داشته باشه.

مهنیا جان الان دخترت چند وقتشه؟
موقع شیر اگه میخوابه زیر گلوشو و بناگوششو ماساژ بدی بیدار میشه و میخوره ..برای ریفلاکسشم احتمالا باید دارو مصرف کنه که پزشک میده بهت باامپرازول با رانیتیدین
سونوگرافی از معدش کردیم چیزی نشون نداده.
مهنیا جان منظورم اینه که الان خوبه؟ تا کی اینجوری بود؟
2706