2726
عنوان

خیانت شوهرم و قهر من 💔💔

1722 بازدید | 76 پست

آخرای آذر ماه بود که شب دوتایی نشسته بودیم که یهو پاشد رفت دستشویی یهو به دل من افتاد که این گوشیش کجاست هر چی گشتم نبود متوجه شدم با خودش برده داخل سرویس رفتم پشت در سرویس چون گوشیش سادست صدای کلیدای گوشی رو شنیدم درو باز کردم گفتم گوشیتو بده به من ولی اون شب چیزی ندیدم فقط تهدیدش کردم که اگه دوباره بهم خیانت کنی این دفعه دیگه میرم اونم گفت بهم اعتماد کن و.... 

ولی نتونستم بیخیال بشم فرداش با مامانم صحبت کردم و تصمیم گرفتم با برنامه همراه منرینت مکالماتش رو بگیریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از یکماه سختی و بدبختی کشیدن اخرش تونستم خلاصه ریزمکالماتش رو بگیرم

اخرای دی ماه بود که ریز موالمات برای ایمیلم اومد و دیدم که کل آذر ماه رو دقیقه به دقیقه تایمی که سرکار بوده اس داده از ۸ صب تا ۸ شب

حتی یه شبم من خونه نبودم بازم تا ۲ شب حرف زده

برای دی ماه و مهر رو هم گرفتم دیدم تو مهر هم حرف زده فهمیدم ۳ ماه یا بیشتر داره خیانت میکنه در حد چت و اس

قهر کردم اومدم خونه بابام خانوادم پشتم بودن اولش به قصد طلاق اومدم

2728

خودش و خانوادش به غلط کردن افتاده بودن اخه دفعه دومشم هست ....

دفعه اولم چتی بوده در حد یکی دوشب

بعد یه ماه خونه بابام بودم تصمیم گرفتم حق طلاق و حضانت بچه رو بگیرم و برگردم

(شوهرم به جز این مورد بقبه رفتاراش خوبه یعنی مشکل دیگه ای نداره )

اولش قبول نمیکرد بعدش راضی شد تا اینکه امروز رفتیم حق طلاق رو داد ولی متاسفانه بخاطر قانون مزخرف کشور چون هنوز بچه نداریم حضانت نمیدن قول داد که اگه چند سال دیگه بچه دار شدیم حضانت بچه رو بده

بعد از یکماه سختی و بدبختی کشیدن اخرش تونستم خلاصه ریزمکالماتش رو بگیرم اخرای دی ماه بود که ریز موا ...

چطوری با گوشی ساده چت کرده

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2706