2737
2734
عنوان

یه چی میگم مسخره نکنید فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 85 پست
نمیتونم ارایش کنم حجابمم باید کامل باشه ...خب برم اونجا چی بگم  بدبختیم یکی دوتا نبست که 😭😭😭 ...

اگە حجابی هستی میتونی بری بدون آرایش یە گوشیی بشین فقت نظارە گر باش

بیا ای برگ پاییزی گمانم باتو همدردم......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیتونم ارایش کنم حجابمم باید کامل باشه ...خب برم اونجا چی بگم  بدبختیم یکی دوتا نبست که 😭😭😭 ...

عزیزم مجلس جدا باشع چی باید با حجاب باشی؟اگه اره ک خب ی شومیز و دامن خوشگل بخر بپوش

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.

عزیزم یه سر به حضرت گوگل بزن کمکت میکنه 

گلم میگی مامانت نیست دیگه تو فامیل خانم ندارید عمه ای خاله ای دختر خاله ای یعنی کل فامیل مذکرن😶 

چطوری میشه بااین همه تکنولوژی ۱۷ سال زندگی کردی بعد نمیدونی عروسی چیه اصلا دوستی چیزی نداشتی تاحالا بپرسی ازشون😐😑

[ و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است…]♥️🌱
2738
عقد:میرن ی عقد میخونن یا بزن برقص دارن یا ندارن‌.اگه بزن برقص دارن ی لباس مجلسی میپوشی موهاتو درست م ...

😄😄😄😂😂😂

خودت باش چون تو یکی از بهترین نقاشیای -خدایی-🦋❤❤❤
چی به عهده ی توعه بگو تا راهنماییت کنم

همه چی 😔💔 انگار من عاقلم  یا انگار من قبلا عروسی رفتم!  پول دادن، چی خریدن چی لباس پوشیدن و... خودمون تو خرج خودمون موندیم ☹️☹️☹️

که چی بشه 🤔

نمیدونم منم والا🤨حنا میزنن دست هم فک کنم عروس دوماد 

عروسیم که ارایش میکنی لباس خوشگل موشگل دامنو اینا میپوشی میری عروسی بعد میری میرقصی شیرینیو اینا میخوری همین کرونا هست مواظب باشششش 

تویه تالارم زن مرد جدان تو میتونی راحت لباس لختی بپوشی البته نمیدونم رسم شمارو و.. ولی در کل جدان 

الان سرفه تو دعوا        حکم تیر هوایی داره💣🧨
2706