2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راضی هستید؟من همش کارم با کامپیوتره برنمیگرده دوباره چشمم؟

منم

ولی میترسم برم لیزیک کنم

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2720
راضی هستید؟من همش کارم با کامپیوتره برنمیگرده دوباره چشمم؟

اره والا خیلی راضیم.خواهرم ۵سال پیش انجام داده هیچ تغییری نکرده که بخواد برگرده.نگران نباش

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت
از چیش میترسی؟البته من لازک کردم

میگن اگ بعد از انجام این کار دوباره چشمت ضعیف شد دیگه هیچکاریش نمیتونی بکنی

بخاطر همین میترسم

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2714
من پارسال انجام دادم

میشه بگی کجا انجام دادی و با چه دکتری؟و اینکه نوع عملت چی بود لیزیک یا فمتو لیزیک اسمایل و...؟تا از اتاق عمل اومدی چشمات خوب شد؟اگه نه چند درصد اونوقت خوب شده بود؟

میگن اگ بعد از انجام این کار دوباره چشمت ضعیف شد دیگه هیچکاریش نمیتونی بکنی بخاطر همین میترسم

ب چیزای منفی فک نکن.اگرم ب احتمال ضعیف شد خب میشی الان دیگه چیزی از دست ندادی که گلم

میشه بگی کجا انجام دادی و با چه دکتری؟و اینکه نوع عملت چی بود لیزیک یا فمتو لیزیک اسمایل و...؟تا از ...

من تهران مرکز سلامت غرب انجام دادم.دکترمم ابولقاسم مختاری بود.عملم لازک بود.از اتاق عمل که بیرون میای نمیتونی چشات واکنی تا یه هفته انگار ریگ تو چشات

به دکترتون بستگی داره من پیش دکتر دانشگر کرمانشاه ویزیت شدم تهران عملم کرد سال ۹۴ اصلا بر نگشته نگران نباشین بر نمیگرده ولی لیزیک نکنین لازک خوبه چون لیزیک فقط یک بار میتونین عمل کنین اگه برگرده لازک میتونین بازم عمل کنین اگه برگرده من لازک کردم راضیم خدارو شکر 

میگن اگ بعد از انجام این کار دوباره چشمت ضعیف شد دیگه هیچکاریش نمیتونی بکنی بخاطر همین میترسم

نه عزیزم میتونی دوبتره عمل کنی اونم لازک فقط لیزیک فقط یک بار میتونی عمل کنی از دکترت بپرس تو نتم میتونی سرچ کنی قبل عمل خوب تحقیق کن بهترین روشو انتخاب کن من داره میشه ۶ سال عمل لازک کردم برنگشته اگرم برگشت داشته اینقد کم بوده که متوجه نشدم خوب میبینم خدارو شکر 

2706