2726
عنوان

سایز سینه هام مشکل دارند

1957 بازدید | 65 پست

سلام خوب هستید مادرای عزیز من یک دختر ۲۶ سالم قبلا برای همه عزیز بودم و خواستگار داشتم ولی از زمانی که برای درمان بی خوابیم ۷ سال قرص میخورم چاق شدم ولی نه از شکم شکم و پهلو خیلی کم با انگشت ها بیشتر سینه ام سایز ۱۰۵ شدن همه بهم میگن مگه شیردهی پسرا تو خیابون حرفای رکیک خیلی بد میزنن به خاطر دارو ها و ترس از عمل و ضعیف بودن قلبم نمیتونم عمل سینه کنم قیافه زیبایی ندارم ولی آرزوی مادر شدن دارم عاشق هر مردی که میشم ازم فرار میکنه چون هیچکی دختری که این اندام باشه نمیخواد همه خانوما بیشتر زخمم میزنن تو فامیل هم چون قرص میخورم به چشم عقب افتاده نگام میکنن نمیدونم چیکار کنم 🥺🥺🥺🥺

تعداد رای : 9
نظرسنجی
راهنمایی کنید
8
88%
راهنمایی کنید
1
11%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسم قرصاتو بگو لطفا منم بخورم 😐😐

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

😐چه اطرافیان مزخرفی داری..خب قرار نیست همه ۶۰ باشن که ..یکی سینه ش درشته یکی شکمش یکی رانش ادما باهم فرق دارن.کپی پیست نکرده که خدا.مونده دونه دونه افریده

با این حال اگه خیلی اذیتی جراحی کن 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
😂😂😂😂😂😂

نخند خب هیچ راهی برام نمونده😁😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اونقدرا هم که میگی غیر طبیعی نیس که 

چقد اطرافم دختر با سینه بزرگ هس،زندگیشونم نرماله 

نکنه،چون بزرگن،خجالت میکشی ازشون و‌حالتشون آویزونه پشت لباس؟؟؟

فقط میتونم بگم،سوتین گن دار بپوش،سینه تو‌ قشنگ جمع میکنه

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2706