1874
2019

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2033

شما بذار یکم دیگه علم پیشرفت کنه کلا سرتو عوض کن🙂

اول واسه جوشها باید ببینی مشکل هورمونی نداشته باشی

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟ ممنونممممم 🙂   از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫
این قراره برم چندروز قبل عید 

واقعا عالیه تا یه مدت از شر هرچی جوشه من راحت میشم پوستم صاف و روشن میشه

خدایا بهترین نعمتی که به من دادی خودت هستی پس به اندازه خودت بینهاااااایت شکر🥰 وزن شروع:۶۷   وزن فعلی:۶۵   وزن هدف:۵۵   قد:163

یکی یکی😍

برای جوشهای ریز ،برای من صابون گلیسرینه اژه تاثیر داشته از داروخانه بگیر یک دقیقه بدار روصورتت باشه بعد با اب ولرم بشور مرتب انجام بده پوستت خوب میشه

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود   گاهی نمیشود نمیشود که نمیشود    گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است    گاهی نگفته قرعه به نام تومیشود    گاهی گدای گدایی وبخت نیست    گاهی تمام شهر گدای تو میشود

یکی یکی بگو😂😂

واسه صاف و سفید شدنت سیب زمینی با قسمت خیلی ریز رنده ؛ رنده بزن و تفالشو نگیر با دو سه قاشق آبلیمو قاطی کن بریز تو قالب یخی  هر روز بزن ولی بیرون خواستی بری ضدآفتاب بزن چون ابلیمو باعث میشه پوست حساس بشه ب گرمای زیاد ولی نگرانی هم نداره نترس؛ این روش یه هفته ای جواب میده مخصوصا اگه روزی دو بار بزنی

واسه چاق شدن هم زیااااد آب بخور و هله هوله دیگه وقتی میخوای چاق بشی ؛ آب صورتتو چاق میکنه هله هوله خودتو چیزایی بخور ک آب زیاد بعدش میخوری مث پفک

سفیدی گردن هم جوش شیرین و آبلیمو قاطی کن ۲۰ دقیقه بذار بعد بشورش یه روز درمیون بزن وگرنه میسوووووزیاا وسوسه نشی هر روز بزنی  یه روز درمیون بزن  شبا هم یه مرطوب کننده بزن ب گردنت

تغذیه مهمه چیزای چرب و شیرین نخور آب زیاد بخور 

روزی یه دونه سیب پوستت بهتر میشه 

21سالمه وتنبلی تخمدان دارم و بخاطرش دارم لاغر میکنم. عضو تاپیک بامداد خمارم ❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی 58🙂وزن هدف50😍💙💙💙سرگروه @آسنات99 😍😍😍 انشالله با کاهش وزن به هدفم برسم خدا خودش گفته از تو حرکت از من برکت خودش گفته از من نا امید نشو منم میخوام بسپارم ب خودت میدونم رو حرفت هستی 
1718