1874
2019

یه چندتا لایه بردار وترمیم کننده وصدلک وایناس اپلود کردم الان میزارم عکسشونو

قبلا خودم داشتم ازاینا خوب بودن دوباره خریدم😊😊🤗🤗

الان میزارم همشو

دانشجوی پرستاریم و((بچه ها ۱۵ سالم نیس اسم کاربریم اونجوریه)))🤗ش یه روز پاشم ببینم به همه ارزوهام رسیدم😉😍

مبارکت

☠سکوتام ممکنع آرامش قبل از طوفان باشع👎خودمو زدم ب بی رحمی☠شاید حوا معشوقع شیطان بودع🦅مگع کلاغ میتونع ادا عقابو درارعچرا زخمی میکنی ک بخوای درمون کنی☠.درددل حرومع🚫mumbo,jumbo🤟👑☝️ALO,KHODA بِشکن دلمو،اگ میتونی☠موندن تو جایی ک غریبی،گناهع🤙☠شیطان‌هم ی روزی فرشتع بود☠.🤷‍.منو نمیشع حدس زد.بالاخره خورشیدِ ماهم طلوع میکنع☀.THIS.IS.A.GAMEشهری ک شیر نداشته باشه گرگ هاش میشن سلطانسگ تو روحِ دشمنام😂🤞 حقیقت برای کسانی ک نمیخوان باورش کنن توهین امیزه😏❣ اسفندیم اسفندی 😌.بزنید رواین

بااشه اجیم من ادرس خونمو الان اپلود میکنم ک بتونی بفرستیشون❤🖇

و من همونی هستم ک تا پارسال فک میکردم اگ پا بزارم روی نون میرم جهنم☺🌈و همون بدبختی هستم ک فک فامیل های پلشت بهم گفته بودن  "باد معده" روزه رو باطل میکنه و...🌈و میوه مورد علاقم پیازه☺🌈یاد تباهی های بچگیم ک میفتم دلم میخاد زمانی ک اسلش پامه قیر داغ بریزن توی شلوارم(اسلش باشه ک نریزه)🌈وخلاصه من آم التباه هستم پس همیشه ب خودتون امیدوار باشید🌈☺

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

2032
بگو واسه چیه قیمتشم بگو مرسی😁

اگه فرونیارو میگی ۲۲۰ گرفتم ضدلک خیلی قوی هس 

دانشجوی پرستاریم و((بچه ها ۱۵ سالم نیس اسم کاربریم اونجوریه)))🤗ش یه روز پاشم ببینم به همه ارزوهام رسیدم😉😍

چی هستن بگین منم بخرم

21سالمه وتنبلی تخمدان دارم و بخاطرش دارم لاغر میکنم. عضو تاپیک بامداد خمارم ❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی 58🙂وزن هدف50😍💙💙💙سرگروه @آسنات99 😍😍😍 انشالله با کاهش وزن به هدفم برسم خدا خودش گفته از تو حرکت از من برکت خودش گفته از من نا امید نشو منم میخوام بسپارم ب خودت میدونم رو حرفت هستی 

بچه ها اون یکیام خواستم بزارم هیچ کدوم ابی نمیشد

ویتامین سی چی؟

اون ۹۰ تومنه اونم روشن میکنه پوسته وشفاف

من 25درصدahaدارم اثرش کمه

این ۱۰ درصده ولی ردمن اثر داره خوبه