2726
عنوان

برای خانومم ک پس فردا تولدشه چی بگیرم خوب مبلغ مهم نی

| مشاهده متن کامل بحث + 3125 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یجوری همه میگن بروبیرون انگاربندا خداقتل کرده 😐😐سایت عمومیه مثلا😒ساعت ،،لباس،کفش وکیف ست،ازاین گردنبنداکه عکس میزنن توش بعد عکس جفتتونوبنداری داخلش ،،پک رژلب ،،بقیه ی چیزاهم بستیگی به علاقه مندی خانموتون داره مثلااگه اهل ورزش هست وسیله های ورزشی ،یااگه اهل فیلم هستن کلی فیلم سینمایی وبلیط سینما ،وغیره

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍

ساعت

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
یه کافه تولد بگیر براش سوپرایزش کن بعددددد ادکلن و طلا و یه ماشین و یه ویلا هم هدیه بده

😂😂😂😂فک نکنم تا این حد پول براش مهم نباشه 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
اگر چیزی پیدا نشد طلا میگیرم  یه چیز متفاوت

چیزمتفاوت ماشین، خونه اینام هست

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
2706