2737
2734

من ۳۵هفتم انقد کمرم درد می‌کنه که حتی وقتی خوابیدم و نیم لگدمیزنه دلم میخواد گریه کنم

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مهاله مگر اینکه دستگاهش به روز نباشه دکترشم درپیت باشه جای معتبر برو

هم ۱۵هفته رفتم گفت پسر 

هم ۱۸

دکترشم دکتر عالیه

برا انومالی تا دراز کشیدم گف پسر 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2728
اره ممکنه، کجا رفتی سونو؟ واسه من که پسرم قشنگ پاهاشو انداخته بود رو هم خیلی بامزه بود ببینم اگه شد ...

واقعا اخه ۱۵هفته هم همون جنسیت و گفت ۱۸هم همونو

2738
اهان یکی منو دیده میگه شکمت به دختر میخوره خخ

من بچم دخمله تا ۲۰هفتگی پاهاشو باز نمی‌کرد جنسیت بفهمیم بعد چندنفرگفتن دختر حیا داره دیر میشه فهمید جنسی‌اش چیه تا پسر

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
پس من چرا عکس ۱۸ هفتم اصلا واضح نبود بین پاشم هیچی معلوم نبود فقط گفت پسره سریع

منم تو عکس ندیدم تو سونو رو مانیتور قشنگ نشونم داد دکتر سونو خیلی مهمه دکتر من یکی یکی انگشتاشو میشماره 

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
من بچم دخمله تا ۲۰هفتگی پاهاشو باز نمی‌کرد جنسیت بفهمیم بعد چندنفرگفتن دختر حیا داره دیر میشه فهمید ...

من ۱۵هفته خود‌دکتر سونو گفت پسر

۱۸هفته تا دراز کشیدم گفت پسر بعد بقیه مشخصات

اهان یکی منو دیده میگه شکمت به دختر میخوره خخ

ب این حرفها اهمیت نده سونو همه اندام های داخلی رو بررسی میکنه تا مغز و قلب و انگشتای بچه رو نشون میده بعد توقع داری اونجا رو نشون نده؟ ب منم همه میگن پسره ولی مهم سونو که گفت دختره

2706