1874
2019

من 28 سالمه شاغلم و الان بین 3 تا خاستگار موندم - یکی همکارم و 37 سالشه و خوش قیافه و قند بلنده یه واحد اپارتمان و یه ماشین هم داره و مدیر تحقیق و توسعه شرکتمونه و ماهی 5 حقوق داره خیلی خیلی کم رو و ماخوذ به حیا و حرف خانواده گوش کنه چندین و چند بار ابراز علاقه مستقیم کرده و گفته دوست دارم و هنوز از من تاییدی نگرفته گفت اگه تو جوابت مثبته من با خانوادم مطرح کنم - دومی رو یکی از اشنایان معرفی کرده همسنیم اونم مهندس معدنه و درامدش ماهی 8 تومنه و از نظر اخلاقی شبیه تریم شوخ وشر و شیطونه یه واحد اپارتمان نیمه ساز و یه پراید هم داره ولی به اندازه اولی خوش قیافه نیست خیلی خیلی لاغره ولی اینم خیلی با محبته - سومی 40 سالشه و ساکن سوئده اینم دوست خانوادگیمونه این از اون دوتا خوش قیافه تره وضع مالیش هم بد نیست نسبت اونجا معمولیه نسبت به ما و ایران پولدار محسوب میشه ولی باید برم سوئد زندگی کنم اونجا جز خودش هیشکی رو ندارم خودشم تنها زندگی میکنه باید برم زبان بخونم و اینا اونم خیلی خیلی اروم و مهربونه مورد چهارم اینکه فعلا کلا خیلی دلم نمیخاد ازدواج کنم من خیلی اکتیو و فعالم و درگیر چند تا کارم همزمان اصن وقت ندارم فقط میترسم بعدا دیگه مورد خوب برام نباشه 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من باشم اولی رو انتخاب میکنم‌

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2032

كيو انتخاب كنم حالا 

كدومو جواب كنم 

سخت شد

دخترى در من ساز اميدوارى مينوازد🧚🏻‍♀️☘️                                             گيرم كه در باورتان به خاك نشسته ام و ساقه هاي جوانم از ضربه تبرهايتان زخم دار است؛با ريشه چه مي كنيد؟....گيرم كه بر سر در اين باغ بنشسته در كمين پرنده ايد و پرواز را علامت ممنوع ميزنيد.با جوجه هاي نشسته در اشيان چه مي كنيد؟ ....گيرم كه مي كشيد ،گيرم كه مي بريد ،گيرم كه مي زنيد ....   با رويش ناگزير جوانه ها چه ميكنيد؟🌱💚✌🏻                                  متاسفانه كاربري هايي با نام مشابه به نام من زده شده كه من نيستم😑🙅🏻‍♀️اشتباه نگيريد لطفا🙏🏻 
ماشالا چقد خاستگار دارین ، برا من خار داره انگار

برا منم خار داره😑🙁

😾✊🏻پر و بال بهت دادم معنیش این نیس که خیلی بالایی 😾نوار بهداشتیم بالداره ولی اون پایینه 😸👋🏼💋

دومی

من بد نام عالم شم ، شبام همه ماتم شن ، محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم تو بایدمال من باشی، آروم تنم باشی ،خوبه دیوونگی باتو نمیخوام دیگه آدم شم❤    ی دختر =شاد ، درسخون  و دل نازک  ، دعا کنین به آرزوهام برسم میشه ی صلوات مهمونم کنین خونه دار شیم؟  چادرمو خیلی دوست دارم چون هیچکسی نمیتونه بهم بد نگاه کنه و باعث ویرانی زندگی ی زن دیگه نمیشم. تو تاپیکای خنده دار  و درسی و لاغری تگم کنین مرررسی 

مورد دومی و اولی رو بیشتر پسند کردم ولی مورد اولی بهتره چون جسارت داشته که اومده جلو و من از من جسور خوشم میاد

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟ ممنونممممم 🙂   از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

اولی و دومی بهتره سومی گزینه مناسبی نیس

مادوتا عاشق هستیم❤️خیلی همو میخوایم:)💜اما خانواده مخالفت میکنن :(🖤دعاکنید بهم برسیم=)💙ماامیدومون به خداست**💚ان شاء الله که هرکس هرمشکلی داخل زندگیش داره مشکلش حل شه ازجمله مشکل مالطفا بگید آمین💛واسموندعاکنیدچون به دعاتونمحتاجیم🌈🖇️❤️AM❤️🖇️
1718