2726
عنوان

همش به من میگن..... 😈😈

312 بازدید | 29 پست

اگه یکم وزنت زیاد شه بهتر میشی 😐

آقا من همین وزنو دوووس دارم ... نمیخوام چاق شم 

پریروز دختر داییمو دیدم میگه تو ک هنو چاق نشدی ( خودش بشکه اس) . منم گفتم تو هم ک هر جا میری ترازوتو با خودت میبری سنگین نیست اذیتت نمیکنه ؟! 

دیگه خفه شد 

ولی شوهرم گفت بهش میگفتی مهم شوهرمه ک با همین وزنم حال میکنه 😐😂(آقامون کمی پرو تشریف دارن ) 

من وزنم ۵۳ اس و قدمم ۱۶۰ 

بابا قدم کوتاه اگه چاق تر از این بشم ضایع میشم 

ب نظر منکه حسادت میکنه 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 

خوشبحالت چه خوبب

خدایاازت تمنا دارم ب خواهر منم نینی بدی خیلی چشم براهه سخته تو ازخواهرت کوچکتری و بچه دومتو داری اونوقت خواهرت هرماه ازین ک باز مامان نشده بغض میکنه.اون لحظه ای که خواهرم بچه مو بغل میکنه وبوسش میکنه اون لحظه ای که خواهرم شبا پا ب پام بیداره بچه مو نگه داره ومن میگم خدا بخودت بده انشاالله دلم میخواد نباشم اون لحظه رو نشده ی شب بدون گریه ب بچه م شیربدم نشده بدون بغض ب یچه م نگاه کنم خدایا ب خواهرمن وهمه منتظرا نینی بده

تازه وزنت عالی

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم هم قد شمام 

میخام بشم 52 کیلو 

فلا 59 ام 😱

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

من۵۳کیلو بودم همش میگفتن چاق شی خوب میشی الان یخورده چاق شدم همه میگن واااااای جلوی خودتو نگیری میترکی 😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

منم بردار شوهرم منو میبینن میگه چاق شدی داداشم لاغر شده🤐😐😐😐😐

گفتم ترازوتم که دستته 

مگبخدا من خوشم نمیاد جواب بزرگتر بدی بالاخره احترام باید گذاشت ولی بعضیا چوب گرفتن دستشون میکنم تو چش ادم هی 

آخه مرد مومن بتو چه من چاقم با نه 

حلا بخدا همه دنده هامو میتونی بشماره همشون بیرونن

2706