2733
2734
عنوان

بیاین عکس خوراکی هایی که درست کردین و بزارین+عکس😍😋

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 67 پست
فوق العاده س من زیاد میپزم پیده ترکیه ایه نرم و خوشمزه

به منم میگی یاد بگیرم با فر گازی پختی

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به منم میگی یاد بگیرم با فر گازی پختی

فربرقی الان میگم

نان پیده ترکیه

شیرولرم ۱لیوان
آب ولرم ۱لیوان
یک سفیده تخم مرغ(زرده اش برای روی نان)
۱قاشق نمک
۱قاشق شکر
۱قاشق پودر خمیرمایه
همه را باهم مخلوط میکنیم و آرد را کم کم اضافه میکنیم در این بین ۱/۴لیوان روغن مایع اضافه میکنیم و کم کم مابقی آرد را اضافه میکنیم و خوب ورز میدیم تا خمیر نرمی بدست بیاید
روی خمیر را میپوشانیم و استراحت میدهیم تا حجمش دوبرابر شود سپس دوقسمت میکنیم و کف سینی کاغذ روغنی انداخته و کمی سبوس گندم میپاشیم اگر سبوس نبود هم مشکلی نیست.چانه را گرد ونازک پهن کرده و با نوک انگشتان شکل میدهیم و زرده تخم مرغی که داشتیم را با یک قاشق روغن مخلوط میکنیم و روی خمیر میمالیم و نیم ساعت استراحت میدهیم و در فر ۱۸۰درجه میپزیم تازمانیکه روی نان ها طلایی شود اگر زیرش پخت و روی خمیر طلایی نشد میتوانید در انتها گریل را کمی روشن کنید تا روی نانها طلایی شود سپس از فر خارج کرده و دودقیقه روی نانها پارچه بکشید تا کمی نرم شوند

2738
فربرقی الان میگم نان پیده ترکیه شیرولرم ۱لیوان آب ولرم ۱لیوان یک سفیده تخم مرغ(زرده اش برای روی ...

بنظرت فر گازی هم همین نتیجه رو میده 

بعد از پهن کردن دوباره باید استراحت بدیم درسته

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
https://uupload.ir/files/wu9m_screenshot_۲۰۲۱۰۲۲۸-۱۲۳۱۱۵_gallery.jpg لواشک😋

این همه رو از کجا بلد شدی

بنظرت فر گازی هم همین نتیجه رو میده  بعد از پهن کردن دوباره باید استراحت بدیم درسته

آره باید استراحت بدی بازم

تاحالا با گازی امتحان نکردم ولی یه بار یه دستوری رو با فرگازی مادرشوهرم زدم مثل فر خودم درنیومد

اینو من از یوتیوب پیج ترکی ترجمه کردم

2706