2733
2734
عنوان

وکیل های محترم بیاید(عدم تمکین)

| مشاهده متن کامل بحث + 2070 بازدید | 86 پست
خدا کمکمون کنِ ای کاش شوهرم به مواد مخدر اعتیاد داشت😓😓😓 به رابطه با زن های مختلف اعتیاد داره ا ...

وای من اینارونمیتونم تحمل کنم اصلانمیدونم این مردا چشونه با مشکل اخلاقی دارن یا معتادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخش دوستم من ی سوال دارم ببینید همسرمن ی خونه داره خونه خوبیه تمام امکانات زندگیم داره مستقله یکی ا ...

معمولا خیر مگر اینکه دلائلی در اثبات ادعای خودتون ارائه بدید مثل شهادت شهود ، استشهادبه محلی و...

، ظرافت شما در مطرح کردن این موضوع خیلی می‌تونه در تصمیم دادگاه موثر باشه ، سعی کنید دادگاه رو از این حیث تحت تاثیر قرار بدید و چه بسا دادگاه هم سو با نظرتون حکم صادر کرد.

قطار می رود ، تو می روی ، تمام ایستگاه می رود . . . و من همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام. مگر می شود تو نیایی . . ‌‌.؟
2731
معمولا خیر مگر اینکه دلائلی در اثبات ادعای خودتون ارائه بدید مثل شهادت شهود ، استشهادبه محلی و... ، ...

ببخشید زیادمیپرسما چون خیلی مهمه برا م ینی مثلا چجوری بگم چیکارکنم اخه من کسی روندارم پول مشاور ووکیلم ندارم تنهام چجوری بگم دلایلمو

ببخشید زیادمیپرسما چون خیلی مهمه برا م ینی مثلا چجوری بگم چیکارکنم اخه من کسی روندارم پول مشاور ووکی ...

یه سری از وکیل ها مشاوره رایگان میدن

برید باهاشون حرف بزنید

2738

عزیزم تحت هیچ شرایط از خونه نیا بیرون

الانم برگرد خونت و نشون بده برگشتی زندگی کنی اما فقط مدرک جمع کن ازش

بااین شرایط شما محکوم میشی

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
درسته😓😓😓

ولی ناامید نباشید که آدمی به امید زنده است

چه بسیار پرونده هایی که با همین کورسوی امید به نتیجه رسید و بالعکس البته!

قطار می رود ، تو می روی ، تمام ایستگاه می رود . . . و من همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام. مگر می شود تو نیایی . . ‌‌.؟
ببخشید زیادمیپرسما چون خیلی مهمه برا م ینی مثلا چجوری بگم چیکارکنم اخه من کسی روندارم پول مشاور ووکی ...

ببخشید جلسه دادگاه تون اسفند ماهه؟

عزیزم تحت هیچ شرایط از خونه نیا بیرون الانم برگرد خونت و نشون بده برگشتی زندگی کنی اما فقط مدرک جمع ...

تو این چندسال نتونستم مدرکی که دادگاه قبول کنِ جور کنم

اوایل سوتی داد،وقتی دید من فهمیدم هوشیارتر رفتار میکرد که من چیزی نفهمم

چه معیاری هست برای تشخیص منزل مناسب در حد شأن خانوم؟

جسارتا ساکن کجا هستید؟

2706