2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یه ساعت پیش یه خانومی بود که از رو تعیین جنسیت ان تی دلشو خوش کرده بود و الان داره غصه میخوره

عجله نکن وایسا به وقتش خدایی نکرده مثل اون خانم که چند هفته با یه جنسیت دیگه خو کرده بود افسرده نشی

اگه صدای قلبشو داری میتونم یکاری کنم واست

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙

من ۱۸ هفته رفتم انومالی گفتن دختر هنوز شک دارم😂ان تی ک دیگ هیچی.ولی باهمین شَک میخوام برم  پنجشنبه لباساشو یخرم🤣چون اونجاشو نشونم داد هیچ چیز اضافه ای نداش

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
اگه صدای قلبشو داری میتونم یکاری کنم واست

قلب دختر چجور میزنه؟

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤
قلب دختر چجور میزنه؟

صداش ضعبفه آروم میزنه 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....
صداش ضعبفه آروم میزنه 

هشت هفته خیلی محکم میزد ولی الان تقریبا اروم میزنه.ولی گفتن دختره خداروشکر😍

هفته شش ضربان ۱۸۰باشه ؟؟؟نظرت چیه

بنظرم مشخص نمیکنه منم بچم هشت هفته ۱۷۹ بود الان ک ۱۸ هفتشه ۱۳۱ شده

2706