2733
2734
عنوان

توی رابطه اینجوری شد...

| مشاهده متن کامل بحث + 2247 بازدید | 109 پست

خب ته مونده پریودت بوده درگیر نشو منم اینجوری شدم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
بوق جوجه تیغی؟    

تاپیک خرید بزنم باید عکس ها رو برم یکی یکی دانلود کنم؟

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک خرید بزنم باید عکس ها رو برم یکی یکی دانلود کنم؟

نه توی سایت آپلود هر چند تا عکس بخوای میتونی اضافه کنی و همه رو یکجا آپلود کنی

ولی آدرس لینکها رو باید دونه‌دونه توی پست نی‌نی‌سایت اضافه کنی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
نه توی سایت آپلود هر چند تا عکس بخوای میتونی اضافه کنی و همه رو یکجا آپلود کنی ولی آدرس لینکها ...

مرسی گلم 

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
این🤣🤣🤣

😂😂ولی خوب جواب دادیا

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
جون جون سوگول جون

چطوری 

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2738
خنده‌م می‌گیره مثل بچه‌ها آخرش🤣🤣🤣 هی میرم میخونم غش می‌کنم

وای وای موهیتاااا😂😂😂😂😂

من جر خوردم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
خنده‌م می‌گیره مثل بچه‌ها آخرش🤣🤣🤣 هی میرم میخونم غش می‌کنم

😂😂دیگ‌نرو

میگن قاتل ب صحنه جرم‌برمیگرده. حکایت توعه

تو چطور مطوری

😘❤

😂😂دیگ‌نرو میگن قاتل ب صحنه جرم‌برمیگرده. حکایت توعه

قاتل خودمم

آخه اون کامنتم که خودتم غلط املایی داری آخر گیس کشیدن بود😂😂😂

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
بوق جوجه تیغی؟    

موهیتا جون من داستان رندگی شما رو خوندم یبار خیلی جالب بود برام میتونم رشتتونو بدونم و اینکه چطوری تونستیتد مهاجرت کنید از چه طریقی 

رشته دبیرستانتون+رشته کارشناسی و کارشناسی ارشدتون 

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2706