2726
عنوان

سوال هوش و کرونا🙂🙂🙂🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متنفر ها از فامیل.متنفران از روبوسی و دید و بازدید.متنفران از مهمانی و مجالس.متنفران از بیرون رفتن،متنفران از مسافرت

آنلاین شاپ ها،بسته های معلم خصوصی پرش😑

با آنکه دلش بسته به دل‌های دگر بود,دیوانه دلم باز گرفتار دلش بود
دانش اموزا  ک خودم شاملشم فقط مخام امتحانای خرداد غیر حضوری بشن دیگه همشو حضوری کنن همین 🙂

😂😂😂😂👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻دقیقا ولی نمیشه یا غیر حضوری یا حضوری 🤕

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
حقوقشون رو مگه نمیگیرن؟؟؟؟

میخوان بگیرن 

ولی خیلی ها رو ندادن

برن مدرسه سند دارن که رفتن مدرسه اما تو کلاس انلاین ممکنه اصلا بگن امسال کلاس نداریم

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
دانش آموز ها ولی نه اصلا اینطور نیست مطمئنا دانش آموز ها هم دیگه خسته شدن من دیگه خسته شدم از هر چی ...

همه کتاباشون بازه شما هم روش

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
اگه کرونا مرگ نداشت خیلی خوب بود.تازه از شر فامیلا راحت شدیم..😤😌

اگه مرگ نداشت از شر فامیل راحت نمیشدی

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
دانش اموزا  ک خودم شاملشم فقط مخام امتحانای خرداد غیر حضوری بشن دیگه همشو حضوری کنن همین 🙂

اونایی که صفر بودن نمیدونم تابستون خوندن یا چی ... شدن ۲۰🤣🤣

عهههه کدوم دانش اموزی انلاین دوس داره از خودتون نگین عههه:///

کی دوست نداره 

میخوان امتحان حل کنن به جا فرزند خانواده کل خانواده حل میکنن

2706