1874
2019
عنوان

سوال هوش و کرونا🙂🙂🙂🙂

229 بازدید | 42 پست

بنظرتون اکثریت از کدوم درسته هستن که دوس دارن حتی تا سالها کرونا بتونه و بدتر بشه ؟؟؟؟؟؟

یه دسته خاصی هستن

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

دانش اموزان 🤣

یه ماکانی هزار اتیشه😎 ، خوشتیپ🥰 ، ورزشکار 🎾، عاشق ماکارانی 🤪، مسکن درداش اهنگاشه 🎧 ، مهربون و باحال☺️ ، خوش خنده 😅، متولد مهر ♎ ،                   ❀با تو تو قلبم یه خونه ساختم ❧❀من عشقو تازه با تو شناختم❧❀اون دوتا چشمات آرامشم شد ❧❀با تو حریفم یه تنه من کل شهرو❧ 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2033
معلمان و داشن اموزان 😂

نه معلما حقوقشونو میخوان 😁

یه ماکانی هزار اتیشه😎 ، خوشتیپ🥰 ، ورزشکار 🎾، عاشق ماکارانی 🤪، مسکن درداش اهنگاشه 🎧 ، مهربون و باحال☺️ ، خوش خنده 😅، متولد مهر ♎ ،                   ❀با تو تو قلبم یه خونه ساختم ❧❀من عشقو تازه با تو شناختم❧❀اون دوتا چشمات آرامشم شد ❧❀با تو حریفم یه تنه من کل شهرو❧ 

بس کنین😡😡😡😡😡😡

منو ضایع کردین 😐😐😐😐😐

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
نه معلما حقوقشونو میخوان 😁

حقوقشون رو مگه نمیگیرن؟؟؟؟

دانش آموز ها ولی نه اصلا اینطور نیست مطمئنا دانش آموز ها هم دیگه خسته شدن من دیگه خسته شدم از هر چی درس مجازی حالم بهم می خوره 

کاربر نی نی سایت(با کاربر انتقام هستم)  من اعصاب ندارم لایک کنی نفرییین ات می کنم آه ام می گیرتت 😑😒  چرا می زنی 😳..................................برو کنار اعصاب ندارم بذار رد شم 😑😑😑هر کی بیاد از روش میرم راه رو باز کنید 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️.............‌...................................................😑😑

متنفر ها از فامیل.متنفران از روبوسی و دید و بازدید.متنفران از مهمانی و مجالس.متنفران از بیرون رفتن،متنفران از مسافرت

آنلاین شاپ ها،بسته های معلم خصوصی پرش😑

با آنکه دلش بسته به دل‌های دگر بود,دیوانه دلم باز گرفتار دلش بود
1718