2737
2734
عنوان

بچم دختر شده

| مشاهده متن کامل بحث + 3308 بازدید | 219 پست
پسر براي خدا چي هست اونوقت، باز خدا از همين حرفتون بدش مياد 

پسر نعمته دختر رحمت 

واسه نعمت ادم باید جواب پس بده 

رحمت یه پاداشه 😍😍

نگفتم پسر برای خدا هیچی نیست گفتم دختر خیلی عزیزه 

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بازم فرق گذاشتی بینشون هیچ فرقی نیس

والا از بس هی گفت پسر پسر الرژی گرفتم اینای که گفتم کیلیپ هایی که در مورد دختر گفتن از قول پیامبر وقتی دخترای طفلک رو زنده بگور میکردن 

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2728
من هرچی خدا بده شکر میکنم هرچی ...ولی کلا تو دلم پسر دوست دارم ولی  همیشه میگم هرچی صلاحمه&nbs ...

خدا خیرت بده من خودم هم اصلا نمیتونم با دختر بچه ها ارتباط بگیرم  تو فامیل من فقط با پسر بچه ها بیشتر بازی میکردم همیشه تو بارداری دعا میکردم بچم پسر بشه چون پیش خودم حس میکردم نمیتونم درست باهاش بازی کنم و اینها اما اینجا اگه بگی میخوان آدمو بزنند خوب برا شما دختر یه چیز دیگه است برای امثال ما هم پسر یه چیز دیگه است ولی کی میخوان بفهمند علاقه است خدا داند.ولی استارتر هم الان دیگه نباید ناشکری کنه😊

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
والا ما پسر داريم اصلا هم پشيمون نيستيم پسرم از صدتا دختر بيشتر بهمون محبت ميكنه و دوسمون داره...لطف ...

ترجیحا با اینجور افراد حرف نزنید اینها هم جاهل اند منتهی از نوع مدرن بیخیال ما که خودمون میدونیم عاشق گل پسرامون هستیم😉

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
والا از بس هی گفت پسر پسر الرژی گرفتم اینای که گفتم کیلیپ هایی که در مورد دختر گفتن از قول پیامبر وق ...

اره عزیزم میدونم اون موقع جاهل‌بودن من خودمم دختر دوس دارم دو‌پسر هم دارم ولی شاید خدا دیگه بهم دختر نده 😞 ولی من عاشق پسرام هستم 

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱
2738
اره عزیزم میدونم اون موقع جاهل‌بودن من خودمم دختر دوس دارم دو‌پسر هم دارم ولی شاید خدا دیگه بهم دختر ...

خدا حفظشون کنه ❤

. بیشترچیزایی که قدیمی ها بهش اعتقاد دارن😂 فرم شکمم اصلا چاق نشدم و شکمم تیز هست دیگه ورم و پف اصل ...

ولی خدایی من بارداری اولم ک دختر بود خیلی خوشگل شده بودم😅 دیگران بهم میگفتن. چاقم نشدم.

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
عزیزم بازم فرق گذاشتی بینشون هیچ فرقی نیس

دقیقا فرقی بینشون نیس ولی حدیث درستع. منم شنیدم. 

پسر نعمته و دختر رحمت. بابت نعمت سوال میشه و بابت رحمت پاداش داده میشه

البته این حدیث نمیگه کدوم بهترن. فقط دو عبارت متفاوت ب کار میبره. باید علم حدیث بلد باشیم‌تفسیر کنیم😄 هردو کلمه نعمت و رحمت بار معنایی مثبت دارن و علم قران و حدیث میخواد ک ریشه یابی بشن. ک نکته کجاس.‌ولی قطعا نکته در تفاوته. نه در اولویت. 

اسی جان، الان سونو ان تی گفت ب منم گفت پسره. 🤔این بار از اول ب دلم افتاده بود پسره. تیکرمم ابی زدم دفعه پیشم از اول خودم حسم‌میگفت دختره و تیکر قبل از سونو صورتی زدم.‌

. ولی نمیددنم حس عحیبیه. 

اخه دخترم‌نموند. الان حس عحیب و غریبی دارم. ته دلم دوس داشتم بشنوم دختره ک بهتر بتونم با غمم کنار بیام. از یه طرف حس میکنم بهتر. جای دخترم همیشه تو قلبم هس. 

در نهایت ک هیچکدوم واسم فرقی ندارن. اونم‌واسه من ک یه بار درد فراق چشبدم. فقط سالم باشه و سالم ب دنیا بیاد، خدا رو سکر میکنم. 

فقط ب خاطر شرایط خاصم سردرگمم. 

😄😄😄 من یه پسر خوشگل دارم مال باباشه  یه دخترم برا خودم میخوام 😄😄 😧😍😍😍😍😍😍

برعکسه ها😄فک‌میکنی. حالا ببین. پسرت میشه واسه تو. دخترت بابایی میشع🤭🤭

2706