2737
2734
عنوان

بچم دختر شده

3308 بازدید | 219 پست

بچه هه من الان از انومالی میام.گف دختره.در حالیکه قبلا گف پسره من دل بسته بودم بهش.واسش ماشین گرفته بودم.الانم‌هی میخوام ناشکری نکنم ب روی خودم نیارم هی اشک تو چشام جمع میشه و میرم تو فکر.الان اینکه من پسر دوس داشتم دختر شده ناشکریه؟خب ادم ی جنسیتو بیشتر دوس داره.میگم پیش ی دکتر دیگم برم شاید اشتبا شده

عزیزم دختر خیلی بهتره ها🙁

دختری هستم از دیار خندان 👀  💫پیانیست💫  گیتاریست💫 💫نقاش💫   🌱در حال یادگیری اسکیت برد🌱   لطفا برای سلامتی پدر و مادرم و فامیلام یه صلوات بفرست👀

وای دختر به این خوبی، خوشبحالت😍😍😍😍

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ان تی دقیق نیس هیچوقت 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اشتباه کردی تو ان تی جنسیت پرسیدی که بهت اشتباهی بگن و دلبسته بشی

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738

سونوی اول خیلی تقریبیه. کاش دل نمیبستی. منم الان اومدم سونو. خوب شد تاپیک تو رو دیدم. حواسم باشه، هرچی گفت دل نبندم. واسه من فرقی نداره. ولی میفهمم ادم شوکه میشه. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

منم توقعم پسر بود وقتی گفتن دختره در حد 30 ثانیه جا خوردم بعدش دیگه عاشقش شدم و خوشحال شدم هنوزم که هنوزه میگن اگه دوباره بچه دار شدم خدا کنه بازم دختر بشع

دخترم تمام زندگی من
2706