2703
2553
عنوان

خانما دارم دق میکنم دکترم قبول نکرد ترمیم کنه بینیم رو

| مشاهده متن کامل بحث + 78463 بازدید | 247 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

چراقبول نکردبروجای یک دکتردیگه شایدخودت فکرمیکنی😑

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

فقط از بینیتون عکس بدید.... نظر بدیم

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2714
میگی همینه که هس اگه میخوای ترمیم کنم باید هزینه خیلی زیادی بدی

کی عمل کردی؟؟؟

زیر یکسال علمیش اینه که عمل نکنه و باید یه سال صبر کنی

بینی تا یه سال تورم داره

تازه زیر یه سال عمل کنی عوارضش بیشتره

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

منم میخاسم برم ترمیم دکترای ترمیمی خوب بالای بیست میلیون میگیرن اما کوپول😟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان , هی چرخ بزن در من و دل را بتکان , این هم نفسی چه حس و حالی دارد , در پیکر من دو قلب دارد ضربان
2706